Billede af Yadan Chen

Yadan Chen
Studentermedhjælper

E: yadan.chen@ru.rm.dk
M: 2380 5176

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Abelone Christensen
Miljømedarbejder

E:abelone.christensen@ru.rm.dk
T: 7841 1903
M: 4038 7853

Kontor: Miljø

Billede af Amalie Møller Christensen

Amalie Møller Christensen
Ansat i løntilskud

E: amachi@rm.dk

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Kultur og Turisme

Billede af Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent - Sekretariatet

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Lars Christensen
GIS koordinator

E: larcht@rm.dk
T: 7841 1894
M: 5148 3117

Kontor: Miljø

Billede af Niels Dahl Christensen

Niels Dahl Christensen
Chefkonsulent

E: niels.dahl@ru.rm.dk
M: 5135 6178

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Billede af Per Christensen

Per Christensen
Udviklingskonsulent

E: per.christensen@ru.rm.dk
M: 2035 1926

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Pia Lange Christensen

Pia Lange Christensen
Kontorchef

E: pia.lange@ru.rm.dk
M: 2910 0309

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser

Billede af Susanne Dalsgaard

Susanne Dalsgaard
Økonomimedarbejder

E: susanne.dalsgaard@ru.rm.dk
M: 2853 7142

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi

Billede af Lars Dyrløv

Lars Dyrløv
Udviklingskonsulent

E: larmas@rm.dk
M: 3053 9555

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Fødevarer