Abelone Christensen

Miljømedarbejder - Miljø

E:abelone.christensen@ru.rm.dk
T: 7841 1903
M: 4038 7853

Indledende undersøgelser (Vest)

Arbejdssted: Holstebro

Jan Seidelin Christensen

Billede af Jan Seidelin ChristensenUdviklingskonsulent - Sekretariatet

E: jan.christensen@ru.rm.dk

M: 2926 0686

Statistik

Arbejdssted: Viborg

Lars Christensen

Billede af Lars Michael ChristensenGIS koordinator - Miljø

E: larcht@rm.dk
T: 7841 1894
M: 5148 3117

GIS, it, jordforurening, råstoffer

Arbejdssted: Viborg 

Niels Dahl Christensen

Billede af Niels Dahl ChristensenChefkonsulent - Vækst og Uddannelse

E: niels.dahl@ru.rm.dk
M: 5135 6178

Forretningsudvikling, Internationalisering, Analyser af vækstvilkår, effektmåling Erhvervsfremmesystemet, EU strukturfonde, Fremtidens Industri i Midtjylland

Arbejdssted: Viborg

Per Christensen

Billede af Per ChristensenUdviklingskonsulent - Sekretariatet

E: per.christensen@ru.rm.dk

M: 2035 1926

Generel statistik og analyse vedrørende erhverv, beskæftigelse og regional udvikling, effektmåling af vækstforums indsats, udtræk fra den regionaløkonomiske model SAM-K/LINE

Arbejdssted: Viborg

Pia Lange Christensen

Billede af Pia Lange ChristensenKontorchef for Grøn Vækst og Oplevelser

E: pia.lange@ru.rm.dk
M: 2910 0309

Arbejdssted: Viborg

Susanne Dalsgaard

Billede af Susanne DalsgaardØkonomimedarbejder - Økonomienheden

E: susanne.dalsgaard@ru.rm.dk
M: 2853 7142

Projektstyring, udarbejdelse af projektregnskaber, kontakt til revisionen m.v.

Arbejdssted: Viborg