Merete Giehm-Reese

Billede af Merete Giehm-ReeseUdviklingskonsulent

E: giehm.reese@ru.rm.dk
M: 2966 1952

Yggdrasil, Kompetenceforsyning

Arbejdssted: Viborg

Søren Dürr Grue

Billede af Søren GrueUdviklingskonsulent

E: Soren.durr.grue@ru.rm.dk
M: 2169 4145

Energi

Arbejdssted: Viborg

Ole Gutheil-Alsen

Billede af Ole Gutheil-AlsenMaskintekniker og Brøndborer

E: olegut@rm.dk
T: 7841 1943
M: 4036 2730

Drift af SRO anlæg, monitering, sløjfning af boringer, tilsyn med grusgrave.

Arbejdssted: Horsens

Kim Kofod Hansen

Udviklingsdirektør i Regional Udvikling

E: kim.kofod.hansen@ru.rm.dk

M: 2043 4304

Arbejdssted: Viborg

Tom Birch Hansen

Billede af Tom Birch HansenCivilingeniør

E: tom.birch-hansen@ru.rm.dk
T: 7841 1947
M: 2943 1118

Gruppekoordinator for Felt - drift og monitering, It og data, Indledende undersøgelser   

Arbejdssted: Horsens

Ruth Harkjær

Billede af Ruth HarkjærRegnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Bogføring

Arbejdssted: Viborg

Torben Herborg

Billede af Torben HerborgMagister

E: torben.herborg@ru.rm.dk
T: 7841 1920
M: 2276 7141

Sagsbehandler for jordforureningssager i Lemvig og Holstebro kommuner, Indledende undersøgelser, Kommunikation

Arbejdssted: Holstebro

Anja Melvej Hermansen

Civilingeniør

E: anja.melvej@ru.rm.dk
T: 7841 1906
M: 2459 7524

Gruppekoordinator for Areal, Sagsbehandler for jordforureningssager, Videregående undersøgelser og afværge (Areal), Høfde 42

Arbejdssted: Holstebro

Peter Hermansen

Billede af Peter HermansenUdviklingskonsulent

E: peter.hermansen@ru.rm.dk
T: 7841 1819
M: 2963 0638

Aarhus Letbane - trafikbestilling regional kollektiv trafik -  Midttrafik - infrastruktur generelt

Arbejdssted: Viborg

Per Tankred Holm

Billede af Per Tankred HolmUdviklingskonsulent

E: per.holm@ru.rm.dk
T: 7841 1818
M: 2460 0905

Bestilling af regional bustrafik, Lemvigbanen og Odderbanen, letbaner, trafik og infrastruktur, GIS      

Arbejdssted: Viborg

Allan Holst

Billede af Allan HolstUdviklingskonsulent

E: allan.holst@ru.rm.dk
M: 2913 5686

Iværksætteri, Udvikling og projektledelse af ÖKS-projekter

Arbejdssted: Viborg

Steffen Holst

Billede af Steffen HolstE: steffen.holst@ru.rm.dk
T: 7841 1946
M: 2164 2820

Prøvetagning af indeklima, luft, jord og vand. Drift og montering af afværgeanlæg. Løbende medudvikler af feltudstyr og Mimo.one. Har alle feltdata på en iPad eller kan tilgå dem. 

Arbejdssted: Horsens

Børge Hvidberg

Billede af Børge HvidbergCivilingeniør

E: boehvi@rm.dk
T: 7841 1908
M: 2174 6732 

Videregående forureningsundersøgelser og afværgeforanstaltninger, forureningspåvirkning af indeklima, feltarbejde

Arbejdssted: Holstebro