Billede af Søren Grue

Søren Dürr Grue
Udviklingskonsulent

E: Soren.durr.grue@ru.rm.dk
M: 2169 4145

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Energi og Cirkulær Økonomi

Ole Gutheil-Alsen
Maskintekniker og Brøndborer

E: olegut@rm.dk
T: 7841 1943
M: 4036 2730

Kontor: Miljø

Billede af Kim Kofod Hansen

Kim Kofod Hansen
Udviklingsdirektør i Regional Udvikling

E: kim.kofod.hansen@ru.rm.dk
M: 2043 4304

Billede af Sarah Hansen

Sarah Hansen
Udviklingskonsulent

E: Sarah.Hansen@ru.rm.dk
M: 2963 1816

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Fødevarer

Billede af Tom Hansen

Tom Birch Hansen
Civilingeniør

E: tom.birch-hansen@ru.rm.dk
T: 7841 1947
M: 2943 1118

Kontor: Miljø

Billede af Ruth Harkjær

Ruth Harkjær
Regnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi

Billede af Torben Herborg

Torben Herborg
Magister

E: torben.herborg@ru.rm.dk
T: 7841 1920
M: 2276 7141

Kontor: Miljø

Anja Melvej Hermansen
Civilingeniør

E: anja.melvej@ru.rm.dk
T: 7841 1906
M: 2459 7524

Kontor: Miljø

Billede af Peter Hermansen

Peter Hermansen
Udviklingskonsulent

E: peter.hermansen@ru.rm.dk
T: 7841 1819
M: 2963 0638

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Mobilitet

Arbejdsområder:

  • Trafikbestilling regional kollektiv trafik
  • Midttrafik og Aarhus letbane
  • Mobilitet og infrastruktur generelt

Billede af Per Holm

Per Tankred Holm
Udviklingskonsulent

Mail: Per.holm@ru.rm.dk
Tlf.: 7841 1818
Mobil: 2460 0905

Kontor: Mobilitet og Økonomi
Team: Mobilitet

Arbejdsområder:

  • Bestilling af regional bustrafik
  • Trafik og infrastruktur
  • Privatbaner

Billede af Allan Holst

Allan Holst
Udviklingskonsulent

E: allan.holst@ru.rm.dk
M: 2913 5686

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Billede af Steffen Holst

Steffen Holst

E: steffen.holst@ru.rm.dk
T: 7841 1946
M: 2164 2820

Kontor: Miljø

Billede af Børge Hvidberg

Børge Hvidberg
Civilingeniør

E: boehvi@rm.dk
T: 7841 1908
M: 2174 6732

Kontor: Miljø