Billede af Britta Madsen

Britta Madsen
Sekretær

E: britta.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1501
M: 2335 3893

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling samt Uddannelse og Kompetence

Arbejdsområder:

  • Sekretær for kontoret
  • Hjemmesideredigering
  • Superbruger ESDH

Billede af Margit Madsen

Margit Madsen
Sekretær

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Kontor: Miljø

Billede af Claus Meldgaard

Claus Meldgaard
Udviklingskonsulent

E: claus.meldgaard@ru.rm.dk
M: 2982 9563

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi

Billede af Simon Frost Mortensen

Simon Frost Mortensen
Specialkonsulent

E: sfm@rm.dk
M: 2960 0874

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi

Billede af Malou Munkholm

Malou Munkholm
Specialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk
M: 2946 8880

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Morten Myrvig
Råstofmedarbejder

E: Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Kontor: Miljø

Billede af Lene Møller

Lene Møller
Sekretær

E: lene.moeller@ru.rm.dk
T: 7841 1901
M: 7841 1951

Kontor: Miljø

Berit Lykke Nielsen
Udviklingskonsulent

E: Berit.nielsen@ru.rm.dk
M: 2490 8910

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Midt i Statistikken
  • Grafisk opsætning af statistik
  • Analyser

Billede af Dorthe Vestergaard

Dorthe Vestergaard Nielsen
Sekretær

E: dorthe.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1701
M: 2485 3742

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi samt Mobilitet

Billede af Karin Birn Nielsen

Karin Birn Nielsen
Civilingeniør

E: karin.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1911
M: 2124 2757

Kontor: Miljø

Billede af Pia Nissen

Pia Nissen
Udviklingskonsulent

E: pia.nissen@ru.rm.dk
M: 2483 1089

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Billede af Sinne Nordborg

Sinne Nordborg
Sekretær

E: sinne.nordborg@ru.rm.dk
T: 7841 1301
M: 2335 3892

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Fødevarer, Energi og Cirkulær Økonomi, samt Kultur og Turisme

Arbejdsområder:

  • Sekretærbistand for kontoret
  • Hjemmesideredigering
  • Superbruger i ESDH

Billede af Per Novrup

Per Novrup
Miljøtekniker

E: per.novrup@ru.rm.dk
T: 7841 1918
M: 2967 0363

Kontor: Miljø