Britta Madsen

Billede af Britta MadsenSekretær

E: britta.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1501
M: 2335 3893

Sekretær i Kontoret for Vækst og Uddannelse, superbruger i ESDH

Arbejdssted: Viborg

Lars Dyrløv Madsen

Billede af Lars Dyrløv MadsenUdviklingskonsulent

E: larmas@rm.dk
M: 3053 9555 

Fødevarer, fødevarenetværk, Landdistriktsprogram, Fiskeriprogram, intelligent offentlig efterspørgsel, bioøkonomi

Arbejdssted: Viborg

Margit Madsen

Billede af Margit MadsenSekretær for Miljø i Holstebro

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Gruppekoordinator for Servicegruppen

Arbejdssted: Holstebro

Claus Meldgaard

Billede af Claus MeldgaardAC-medarbejder

E: claus.meldgaard@ru.rm.dk
M: 2982 9563

Kollektiv trafik - herunder økonomistyring, budget og regnskab  samt analyser vedrørende kollektiv trafik og infrastruktur. 
Kontakt til Midttrafik vedrørende økonomiske spørgsmål.

Arbejdssted: Viborg

Simon Frost Mortensen

Billede af Simon Frost MortensenSpecialkonsulent

E: sfm@rm.dk
M: 2960 0874

Økonomi

Arbejdssted: Viborg

Malou Munkholm

Billede af Malou MunkholmSpecialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk 
M: 2946 8880

Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak programmet, Shanghai-samarbejde, Invest in Denmark - Foreningen Vestdansk Investeringsfremme, Enterprise Europe Network

Arbejdssted: Viborg

Morten Myrvig

Råstofmedarbejder

E:  Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Sagsbehandler for sager om råstofindvinding i Lemvig, Struer, Holstebro, Herning og Ringkøbing-Skjern kommuner.

Arbejdssted: Holstebro

Lene Møller

Billede af Lene MøllerSekretær for Miljø

E: lene.moeller@ru.rm.dk
T: 7841 1901
M: 7841 1951

Sekretær for Miljø i Holstebro

Arbejdssted: Holstebro

Berit Lykke Nielsen

Billede af Berit Lykke NielsenUdviklingskonsulent

E: Berit.nielsen@ru.rm.dk

M: 2490 8910

Analyser, Midt i statistikken

Arbejdssted: Viborg

Dorthe Vestergaard Nielsen

Billede af Dorthe Vestergaard NielsenAssistent - Økonomi-enheden

E: dorthe.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1701
M: 2485 3742

Bevillingsstyringssystemet, SOLUSI (resultatkontrakter), IT- og kontorindkøb, ESDH, hjemmeside, diverse

Arbejdssted: Viborg

Karin Birn Nielsen

Billede af Karin Birn NielsenCivilingeniør

E: karin.nielsen@ru.rm.dk 
T: 7841 1911
M: 2124 2757

Gruppekoordinator for Kommunegruppen. Sagsbehandler for jordforureningssager i Ringkøbing-Skjern, Ikast-Brande  og Herning kommuner, Videregående undersøgelser og afværge (areal), GIS

Arbejdssted: Holstebro

Steen Nielsen

Udviklingskonsulent

E: Steen.Nielsen@ru.rm.dk
M: 2015 0991

Energi & Cleantech

Arbejdssted: Viborg

Pia Nissen

Udviklingskonsulent

E: pia.nissen@ru.rm.dk
M: 2483 1089

Virksomhedsudvikling, Analyser af vækstvilkår, Erhvervsfremmesystemet.

Arbejdssted: Viborg

 

Sinne Nordborg

Billede af Sinne NordborgSekretær

E: sinne.nordborg@ru.rm.dk
T: 7841 1301
M: 2335 3892

Sekretær for Kontoret for Grøn vækst og Oplevelser
ESDH, hjemmeside.

Arbejdssted: Viborg 

Per Novrup

Billede af Per NovrupMiljøtekniker

E: per.novrup@ru.rm.dk
T: 7841 1918
M: 2967 0363

Sagsbehandler for jordforureningssager i Holstebro og Struer kommuner, Videregående undersøgelser og afværge (areal), Værditabssager, Næstformand for EnviNa

Arbejdssted: Holstebro