Billede af Camilla Andersen

Camilla Sti Andersen
Udviklingskonsulent

E: camilla.sti.andersen@ru.rm.dk
M: 2167 3609

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Fødevarer

Christian Selmer Fredsø Jensen
Udviklingskonsulent

E: christian.fredsoe@ru.rm.dk
M: 2072 9472

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Energi og Cirkulær Økonomi

Billede af Christian Bjerrum Jørgensen

Christian Bjerrum Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: christian.bjerrum@ru.rm.dk
M: 2167 3602

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Energi og Cirkulær Økonomi

Billede af Christian Rothe

Christian Rothe
Juridisk medarbejder

E: christian.rothe@ru.rm.dk
T: 7841 1926
M: 2124 2982

Kontor: Miljø

Christoffer Buch-Larsen
Udviklingskonsulent

E: chrbuc@rm.dk
M: 2490 0077

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Arbejdsområder

  • Iværksætteri
  • Digitalisering

Claes Esben Olsen
Geolog

E: claes.olsen@ru.rm.dk
T: 7841 1927

Kontor: Miljø

Billede af Claus Meldgaard

Claus Meldgaard
Udviklingskonsulent

E: claus.meldgaard@ru.rm.dk
M: 2982 9563

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi

Billede af Dariusz Kosierkiewicz

Dariusz Miroslaw Kosierkiewicz

E: Dariusz.Kosierkiewicz@ru.rm.dk
T: 7841 1909

Kontor: Miljø

Billede af Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Postomdeling
  • Pakning af forsendelser
  • Generel service

Billede af Dorthe Vestergaard

Dorthe Vestergaard Nielsen
Sekretær

E: dorthe.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1701
M: 2485 3742

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Økonomi samt Mobilitet

Billede af Dorthe Selmer

Dorthe W. Selmer
Vicekontorchef

E: dorsel@ru.rm.dk
M: 3053 9544

Kontor for Grøn Vækst og Viden
Team: Energi og Cirkulær Økonomi