Billede af Gete Villefrance

Gete Villefrance
Specialkonsulent

E: anna-gete.villefrance@ru.rm.dk
M: 2163 2536

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Halfdan R. Sckerl

Halfdan R. Sckerl
Miljømedarbejder

E: Halfdan.Sckerl@ru.rm.dk
T: 7841 1905
M: 2114 4619

Kontor: Miljø

Billede af Hanne Juel

Hanne Juel
Udviklingskonsulent

E: hanne.juel@ru.rm.dk
M: 2963 0235

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Energi og Cirkulær Økonomi

Hanne Margrethe Jørgensen
Projektsekretær

E: hanne.joergensen@ru.rm.dk
M: 2494 7129

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Assistent for Internationalt Kontor
  • LMU Sekretær
  • Hjemmesideredigering og oversættelse (DK/UK)
  • Korrekturlæsning

Billede af Hanne-Marie Sørensen

Hanne-Marie Sieg Sørensen
Specialkonsulent

E: hanne-marie.soerensen@ru.rm.dk
T: 7841 1816
M: 2929 0189

Kontor: Økonomi og Mobilitet
Team: Mobilitet

Helle Jusjong Blæsbjerg
Geolog

E: helle.blaesbjerg@ru.rm.dk
T: 7841 1933
M: 3066 0185

Kontor: Miljø

Helle Lisbeth Larson
Civilingeniør

E: helle.larson@ru.rm.dk
T: 7841 1934
M: 2961 0635

Kontor: Miljø

Henning Laursen
Chefkonsulent

E: henning.laursen@ru.rm.dk
M: 2924 2239

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Energi og Cirkulær Økonomi

Billede af Henning Salling

Henning Salling
Kontorchef

E: henning.salling@ru.rm.dk
M: 5155 7257

Kontor: Økonomi og Mobilitet

Billede af Henning Tjørnelund

Henning Tjørnelund
Udviklingskonsulent

E: henning.tjoernelund@ru.rm.dk
T: 7841 1106
M: 5151 0680

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetence

Billede af Henrik Jensen

Henrik Michael Jensen
Chefkonsulent

E: henrik.jensen@ru.rm.dk
M: 2140 1302

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Henrik Rud Larsen

Henrik Rud Larsen
Miljømedarbejder

E: henrik.rud@ru.rm.dk
T: 7841 1910
M: 2485 7966

Kontor: Miljø

Billede af Henrik Lodberg

Henrik Lodberg
Kontorchef

E: Henrik.Lodberg@ru.rm.dk
T: 7841 1500
M: 2325 3813

Kontor for Vækst og Uddannelse

Billede af Henrik Vest Sørensen

Henrik Vest Sørensen
Chefkonsulent

E: hevese@rm.dk
M: 4040 0285

Kontor: Miljø

Billede af Holger Strøm

Holger Lyngklip Strøm
Geolog

E: holger.strom@rm.dk
T: 7841 1935
M: 2617 9388

Kontor: Miljø