Billede af Malou Munkholm

Malou Munkholm
Specialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk
M: 2946 8880

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Billede af Margit Madsen

Margit Madsen
Sekretær

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Kontor: Miljø

Billede af Maria Skov Pedersen

Maria Skov Pedersen
Udviklingskonsulent

E: maria.pedersen@ru.rm.dk
M: 5116 6720

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling

Billede af Mette Vilsbøll

Mette Vest Vilsbøll
Chefkonsulent

E: mette.vilsboell@ru.rm.dk
M: 2965 8312

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetence

Arbejdsområder:

  • Teamledelse
  • Midtjysk ErhvervsudviklingsAkademi (MEA)
  • Kvalitetssikring af dagsordener
  • Svar på henvendelser mv.

Billede af Mie Pedersen

Mie Pedersen
Udviklingskonsulent

E: mie.pedersen@ru.rm.dk
M: 2154 8760

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Kultur og Turisme

Mikkel Ottow
Udviklingskonsulent

E: MIKOTT@rm.dk
M: 4092 6709

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Kultur og Turisme

Billede af Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Miljø

Billede af Morten Falbe-Hansen

Morten Falbe-Hansen
Udviklingskonsulent

E: morten.falbe-hansen@ru.rm.dk
M: 2165 0247

Kontor for Grøn Vækst og Oplevelser
Team: Kultur og Turisme

Morten Myrvig
Råstofmedarbejder

E: Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Kontor: Miljø

Billede af Morten Steen

Morten Steen

E: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Kontor: Miljø

Billede af Niels Dahl Christensen

Niels Dahl Christensen
Chefkonsulent

E: niels.dahl@ru.rm.dk
M: 5135 6178

Kontor for Vækst og Uddannelse
Team: Forretningsudvikling