Malou Munkholm

Billede af Malou MunkholmSpecialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk 
M: 2946 8880

Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak programmet, Shanghai-samarbejde, Invest in Denmark - Foreningen Vestdansk Investeringsfremme, Enterprise Europe Network

Arbejdssted: Viborg

Margit Madsen

Billede af Margit MadsenSekretær for Miljø i Holstebro

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Gruppekoordinator for Servicegruppen

Arbejdssted: Holstebro

Maria Skov Pedersen

Billede af Maria Skov PedersenUdviklingskonsulent

E: maria.pedersen@ru.rm.dk
M: 5116 6720

Administration af uddannelsespuljen, Ansvarlig på uddannelsespulje-projekter, Analyser, Hjemmeside, Nyhedsbrev

Arbejdssted: Viborg

Merete Giehm-Reese

Billede af Merete Giehm-ReeseUdviklingskonsulent

E: giehm.reese@ru.rm.dk
M: 2966 1952

Yggdrasil, Kompetenceforsyning

Arbejdssted: Viborg

Mette Boel

Billede af Mette BoelErhvervsudvikler - Vækst og Uddannelse

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

More Creative

Arbejdssted: Viborg 

Mette Vest Vilsbøll

Billede af Mette Vest VilsbøllChefkonsulent

E: mette.vilsboell@ru.rm.dk
M: 2965 8312

Klynger og innovationsnetværk, Midtjysk ErhvervsudviklingsAkademi (MEA)Evaluering og effektmåling

Arbejdssted: Viborg

Mie Pedersen

Billede af Mie PedersenUdviklingskonsulent

E: mie.pedersen@ru.rm.dk
M: 2154 8760

Særlige arbejdsområder: Kreativitet og talentudvikling, turisme

Arbejdssted: Viborg

Mikkel Ottow

Billede af Mikkel OttowKulturkonsulent

E: MIKOTT@rm.dk
M: 4092 6709

Særlige arbejdsområder: Scenekunst, musik, kultur og sundhed

Arbejdssted: Viborg

Morten Bondgaard

Billede af Morten BondgaardKontorchef - Miljø

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Videregående undersøgelser og afværge (Areal og Grundvand), Høfde 42

Arbejdssted: Holstebro

Morten Falbe-Hansen

Billede af Morten Falbe-HansenProjektleder

E: morten.falbe-hansen@ru.rm.dk
M: 2165 0247 

Projektleder på regionens medlemskab af Districts of Creativity.

Aarhus 2017 

Arbejdssted: Viborg og Aarhus

Morten Myrvig

Råstofmedarbejder

E:  Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Sagsbehandler for sager om råstofindvinding i Lemvig, Struer, Holstebro, Herning og Ringkøbing-Skjern kommuner.

Arbejdssted: Holstebro

Morten Steen

Billede af Morten SteenE: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Sagsbehandler for jordforureningssager i Norddjurs, Syddjurs og Randers kommuner, Sagsbehandler for sager om returjord til råstofgrave i Randers, Norddjurs, Syddjurs, Favrskov, Aarhus, Samsø, Skanderborg, Silkeborg, Horsens og Odder kommuner, Indledende undersøgelser

Arbejdssted: Horsens

Niels Dahl Christensen

Billede af Niels Dahl ChristensenChefkonsulent - Vækst og Uddannelse

E: niels.dahl@ru.rm.dk
M: 5135 6178

Forretningsudvikling, Internationalisering, Analyser af vækstvilkår, effektmåling Erhvervsfremmesystemet, EU strukturfonde, Fremtidens Industri i Midtjylland

Arbejdssted: Viborg