Annemarie Dalsgaard Karlsen
Geolog

E: annemarie.karlsen@ru.rm.dk
T: 7841 1925
M: 2928 1241

Kontor: Miljø

Billede af Christian Rothe

Christian Rothe
Juridisk medarbejder

E: christian.rothe@ru.rm.dk
T: 7841 1926
M: 2124 2982

Kontor: Miljø

Billede af Henrik Rud Larsen

Henrik Rud Larsen
Miljømedarbejder

E: henrik.rud@ru.rm.dk
T: 7841 1910
M: 2485 7966

Kontor: Miljø

Billede af Jytte Gad Lauridsen

Jytte Gad Lauridsen
Miljødirektør i Regional Udvikling

E: Jytte.Gad.Lauridsen@ru.rm.dk
T: 7841 1900
M: 2171 7707

Jytte Gert Simonsen
Civilingeniør

E: jytte.gert@ru.rm.dk
T: 7841 1938
M: 2928 0626

Kontor: Miljø

Kirsten G. Qvist Isak
Råstofmedarbejder

E: kirsten.isak@ru.rm.dk
M: 6021 4816

Kontor: Miljø
Team: Råstoffer

Arbejdsområder:

  • Råstofkortlægning
  • Råstofplanlægning
  • Miljøvurderinger og VVM

Lars Ernst
Geolog

E: lars.ernst@ru.rm.dk
T: 7841 1940

Kontor: Miljø

Billede af Lars Kristiansen

Lars Kristiansen
Råstofgeolog

E: lars.kristiansen@ru.rm.dk
T: 7841 1893
M: 2963 0511

Kontor: Miljø

Billede af Leif Pedersen

Leif Pedersen
Råstofmedarbejder

E: leif.pedersen@ru.rm.dk
T: 7841 1348

Kontor: Miljø

Arbejdsområder:

  • Udarbejdelse af råstoftilladelser

Billede af Lotte Banke

Lotte Banke
Geolog

E: Lotte.Banke@ru.rm.dk
T: 7841 1948
M: 2492 1496

Kontor: Miljø

Morten Myrvig
Råstofmedarbejder

E: Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Kontor: Miljø

Billede af Morten Steen

Morten Steen

E: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Kontor: Miljø

Billede af Pernille Poulsen

Pernille Poulsen
Miljømedarbejder

E: Pernille.Poulsen@ru.rm.dk
M: 2478 6506

Kontor: Miljø
Team: Råstof

Arbejdsområder:

  • Miljøvurderinger og VVM
  • Administration af Råstofloven
  • Råstofindvindingstilladelser