Kim Kofod Hansen

Udviklingsdirektør i Regional Udvikling

E: kim.kofod.hansen@ru.rm.dk

M: 2043 4304

Arbejdssted: Viborg

Jytte Gad Lauridsen

Billede af Jytte Gad LauridsenMiljødirektør i Regional Udvikling

E: Jytte.Gad.Lauridsen@ru.rm.dk
T: 7841 1900
M: 2171 7707

Arbejdssted: Viborg

Henrik Lodberg

Kontorchef for Vækst og Uddannelse

E: Henrik.Lodberg@ru.rm.dk 
T: 7841 1500
M: 2325 3813

Arbejdssted: Viborg

Henning Salling

Billede af Henning SallingKontorchef for Mobilitet og Økonomi

E: henning.salling@ru.rm.dk
M: 5155 7257

Arbejdssted: Viborg

Morten Bondgaard

Billede af Morten BondgaardKontorchef - Miljø

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Videregående undersøgelser og afværge (Areal og Grundvand), Høfde 42

Arbejdssted: Holstebro

Pia Lange Christensen

Billede af Pia Lange ChristensenKontorchef for Grøn Vækst og Oplevelser

E: pia.lange@ru.rm.dk
M: 2910 0309

Arbejdssted: Viborg

Pia Fabrin

Billede af Pia FabrinLeder af Sekretariatsfunktionen

E: pia.fabrin@ru.rm.dk

M: 2160 1445 

Sekretariatet i Regional Udvikling, analyse og internationale samarbejder.

Arbejdssted: Viborg

Rolf Johnsen

Billede af Rolf JohnsenKontorchef - Miljø

E: rolf.johnsen@ru.rm.dk
T: 7841 1944
M: 2962 0830



Arbejdssted: Horsens