Billede af Pia Fabrin

Pia Fabrin
Sekretariatschef

E: pia.fabrin@ru.rm.dk
M: 2160 1445

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Jette Salling

Jette Salling
Chefsekretær

E: jette.salling@ru.rm.dk
T: 7841 1101
M: 2148 1866

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Berit Lykke Nielsen
Udviklingskonsulent

E: Berit.nielsen@ru.rm.dk
M: 2490 8910

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Midt i Statistikken
  • Grafisk opsætning af statistik
  • Analyser

Billede af Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Postomdeling
  • Pakning af forsendelser
  • Generel service

Billede af Gete Villefrance

Gete Villefrance
Specialkonsulent

E: anna-gete.villefrance@ru.rm.dk
M: 2163 2536

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Hanne Margrethe Jørgensen
Projektsekretær

E: hanne.joergensen@ru.rm.dk
M: 2494 7129

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Assistent for Internationalt Kontor
  • LMU Sekretær
  • Hjemmesideredigering og oversættelse (DK/UK)
  • Korrekturlæsning

Billede af Henrik Jensen

Henrik Michael Jensen
Chefkonsulent

E: henrik.jensen@ru.rm.dk
M: 2140 1302

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent - Sekretariatet

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Jeanette Kruse

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Arbejdsområder:

  • KOBRA-projektet (KompetenceBaseret Regional Analyse)
  • Analyse
  • Dataindsamling og -behandling (f.eks. statistik og interviews)
  • Formidling af analysearbejde i diverse netværk

Billede af Jonas Flintegaard

Jonas Flintegaard
Udviklingskonsulent

E: jonas.flintegaard@ru.rm.dk
M: 6161 5360

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Kina-aktiviteter i Region Midtjylland
  • Strategisk samarbejde med Shanghai
  • International strategi

Billede af Lene Bek Jørgensen

Lene Bek Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: lene.bek.joergensen@ru.rm.dk
M: 2499 5453

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Arbejdsområder:

  • Ledelsesbetjening
  • Sekretariatsbetjening af vækstforum
  • Kvalitetssikring af dagsordener
  • Hjemmesideredigering

 

Billede af Maria Skov Pedersen

Maria Skov Pedersen
Udviklingskonsulent

E: maria.pedersen@ru.rm.dk
M: 5116 6720

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Per Christensen

Per Christensen
Udviklingskonsulent

E: per.christensen@ru.rm.dk
M: 2035 1926

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering

Billede af Yadan Chen

Yadan Chen
Studentermedhjælper

E: yadan.chen@ru.rm.dk
M: 2380 5176

Kontor: Sekretariatet - Analyse og Internationalisering