Billede af Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Frederik Grønfeldt Ahrenkiel
Miljømedarbejder

E: frederik.ahrenkiel@ru.rm.dk
T: 7841 1929
M: 2012 4111

Kontor: Jordforurening

Billede af Camilla Andersen

Camilla Sti Andersen
Udviklingskonsulent

På barsel

E: camilla.sti.andersen@ru.rm.dk
M: 2167 3609

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Erik Bach Andersen

Erik Bach Andersen
Chefkonsulent

E: erik.andersen@ru.rm.dk
T: 7841 1710
M: 5132 3671

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Billede af Jeanette Kruse

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

På barsel

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Tine Lai Andersen

Tine Lai Andersen
Udviklingskonsulent

E: TineLai.Andersen@ru.rm.dk
M: 2924 4172

Kontor: Sundhedinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Karsten Andersen

Karsten Munch Andersen
Civilingeniør

E: Karsten.Andersen@ru.rm.dk
T: 7841 1912
M: 2128 3469

Kontor: Jordforurening

Susanne Arentoft
Civilingeniør

E: Susanne.Arentoft@ru.rm.dk
T: 7841 1897
M: 2466 4823

Kontor: Jordforurening

Billede af Pia Wiborg Astrup

Pia Wiborg Astrup
Specialkonsulent

E: pia.astrup@ru.rm.dk
M: 2135 8845

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Billede af Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Billede af Lotte Banke

Lotte Banke
Geolog

E: Lotte.Banke@ru.rm.dk
T: 7841 1948
M: 2492 1496

Kontor: Jordforurening

Billede af Finn Bertelsen

Finn Bertelsen
Økonomimedarbejder

E: FINBER@rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Billede af Birgit Bisgaard

Birgit Blaabjerg Bisgaard
GIS Senior Manager

E: birbis@rm.dk
T: 7841 1891
M: 2120 1063

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Helle Jusjong Blæsbjerg
Geolog

E: helle.blaesbjerg@ru.rm.dk
T: 7841 1933
M: 3066 0185

Kontor: Jordforurening

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Billede af Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Christoffer Buch-Larsen
Udviklingskonsulent

E: chrbuc@rm.dk
M: 2490 0077

Karsten Bækgaard

Karsten Bækgaard
Chefkonsulent

E: Karsten.Baekgaard@ru.rm.dk 
M: 2961 7769

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur