Ida Damgaard
Miljøingeniør

På barsel

E: Ida.Damgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1895
M: 2475 1317

Kontor: Jordforurening

Billede af Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent 

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Jeanette Kruse

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

På barsel

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Jens Jensen

Jens Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jens.Jensen@ru.rm.dk
T: 7841 1937
M: 2947 9811

Kontor: Jordforurening

Billede af Jens Kjersgaard

Jens Kastrup Kjersgaard
Udviklingskonsulent

E: jenkje@rm.dk
M: 5150 6046

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Jens Peter Petersen
Udviklingskonsulent

E: jp.petersen@ru.rm.dk
T: 7841 1817
M: 2169 2895

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Billede af Jes Pedersen

Jes Pedersen
Seniorkonsulent

E: jes.pedersen@ru.rm.dk
T: 7841 1930
M: 4093 6077

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Jesper Bach Simensen

E: jesime@rm.dk
T: 7841 1927

Kontor: Jordforurening

Billede af Jesper Birkhøj

Jesper Birkhøj Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jesper.Jensen@ru.rm.dk
M: 2137 5544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Jette Salling

Jette Salling
Chefsekretær for udviklingsdirektøren

E: jette.salling@ru.rm.dk
T: 7841 1101
M: 2148 1866

Billede af John Ryan Pedersen

John Ryan Pedersen
Vicekontorchef

E: john.ryan@ru.rm.dk
T: 7841 1892
M: 4030 3357

Kontor: Jordforurening

Billede af Jonas Flintegaard

Jonas Flintegaard
Udviklingskonsulent

E: jonas.flintegaard@ru.rm.dk
M: 6161 5360

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Billede af Jytte Gad Lauridsen

Jytte Gad Lauridsen

E: Jytte.Gad.Lauridsen@ru.rm.dk
T: 7841 1900
M: 2171 7707