Billede af Malou Munkholm

Malou Munkholm
Specialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk
M: 2946 8880

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Billede af Margit Madsen

Margit Madsen
Sekretær

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Kontor: Jordforurening

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Mie Pedersen

Mie Pedersen
Udviklingskonsulent

E: mie.pedersen@ru.rm.dk
M: 2154 8760

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Mikkel Ottow

Mikkel Ottow
Udviklingskonsulent

E: MIKOTT@rm.dk
M: 4092 6709

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Billede af Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Morten Falbe-Hansen

Morten Falbe-Hansen
Chefkonsulent

E: morten.falbe-hansen@ru.rm.dk
M: 2165 0247

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Morten Myrvig
Råstofmedarbejder

E: Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Billede af Morten Steen

Morten Steen

E: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Kontor: Jordforurening