Billede af Rikke Nan Valdemarsen

Rikke Nan Valdemarsen
Specialkonsulent

E: rikke.nan@ru.rm.dk
M: 2964 6052

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Rolf Johnsen

Rolf Johnsen
Kontorchef

E: rolf.johnsen@ru.rm.dk
T: 7841 1944
M: 2962 0830

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Billede af Ruth Harkjær

Ruth Harkjær
Regnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Billede af Ruth Strøm

Ruth Irene Strøm
Chefkonsulent

E: ruth.stroem@ru.rm.dk
M: 2929 0263

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Sarah Hansen

Sarah Eline Hansen
Udviklingskonsulent

E: Sarah.Hansen@ru.rm.dk
M: 2963 1816

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Billede af Simon Frost Mortensen

Simon Frost Mortensen
Specialkonsulent

E: sfm@rm.dk
M: 2960 0874

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Billede af Stefan Knudsen

Stefan Knudsen
Specialkonsulent

E: stefan.knudsen@ru.rm.dk
M: 2117 4187

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Steffen Gram Lauridsen
Miljøtekniker

E: steffen.lauridsen@ru.rm.dk
T: 7841 1945
M: 2964 0754

Kontor: Jordforurening

Billede af Steffen Holst

Steffen Holst

E: steffen.holst@ru.rm.dk
T: 7841 1946
M: 2164 2820

Kontor: Jordforurening

Susanne Arentoft
Civilingeniør

E: Susanne.Arentoft@ru.rm.dk
T: 7841 1897
M: 2466 4823

Kontor: Jordforurening

Billede af Susanne Dalsgaard

Susanne Dalsgaard
Økonomimedarbejder

E: susanne.dalsgaard@ru.rm.dk

T: 7841 1104

M: 2853 7142