Billede af Rolf Johnsen

Rolf Johnsen
Kontorchef

E: rolf.johnsen@ru.rm.dk
T: 7841 1944
M: 2962 0830

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Billede af Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Annemarie Dalsgaard Karlsen
Geolog

E: annemarie.karlsen@ru.rm.dk
T: 7841 1925
M: 2928 1241

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Arense Nordentoft
Geolog/Råstof

E: arense.nordentoft@ru.rm.dk
M: 5136 8879

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Billede af Birgit Bisgaard

Birgit Blaabjerg Bisgaard
GIS Senior Manager

E: birbis@rm.dk
T: 7841 1891
M: 2120 1063

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Billede af Christian Bjerrum Jørgensen

Christian Bjerrum Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: christian.bjerrum@ru.rm.dk
M: 2167 3602

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Dorthe Selmer

Dorthe W. Selmer
Vicekontorchef

E: dorsel@rm.dk
M: 3053 9544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Flemming Jørgensen
Chefkonsulent

E: Flemming.Joergensen@ru.rm.dk
M: 2294 6626

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Hanne Juel

Hanne Juel
Udviklingskonsulent

E: hanne.juel@ru.rm.dk
M: 2963 0235

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Henrik Vest Sørensen

Henrik Vest Sørensen
Chefkonsulent

E: hevese@rm.dk
M: 4040 0285

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent 

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Jens Peter Petersen
Udviklingskonsulent

E: jp.petersen@ru.rm.dk
T: 7841 1817
M: 2169 2895

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Billede af Jes Pedersen

Jes Pedersen
Seniorkonsulent

E: jes.pedersen@ru.rm.dk
T: 7841 1930
M: 4093 6077

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Jesper Birkhøj

Jesper Birkhøj Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jesper.Jensen@ru.rm.dk
M: 2137 5544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Kirstine Skov Nielsen
Geolog

E: kiskne@rm.dk
T: 7841 1893

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lars Christensen
GIS koordinator

E: larcht@rm.dk
T: 7841 1894
M: 5148 3117

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Billede af Lars ErnstLars Ernst
Geolog

E: lars.ernst@ru.rm.dk
T: 7841 1940

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lea Graugaard Jensen
Praktikant

E: legrje@rm.dk

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Leif Pedersen

Leif Pedersen
Råstofmedarbejder

E: leif.pedersen@ru.rm.dk
T: 7841 1348

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Morten Myrvig
Råstofmedarbejder

E: Morten.Myrvig@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 2492 1770

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Billede af Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Pernille Poulsen

Pernille Poulsen
Miljømedarbejder

E: Pernille.Poulsen@ru.rm.dk
M: 2478 6506

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Billede af Rikke Nan Valdemarsen

Rikke Nan Valdemarsen
Specialkonsulent

E: rikke.nan@ru.rm.dk
M: 2964 6052

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Tine Park Nygaard
Teamleder

E: Tine.Park@rm.dk
M: 2183 5095

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling