Kim WissendorffKim Wissendorff
Kontorchef

Tlf: 2960 0498
Mail: Kim.Wissendorff@stab.rm.dk 

Per Grønborg Pedersen
Vicekontorchef

Tlf: 2018 6119
Mail: per.groenborg@stab.rm.dk

Læs mere om Per

Løn

Anette Kjær Olesen
Løn- og personalekonsulent

Tlf: 2938 9004
Mail: anette.kjaer@stab.rm.dk  

Læs mere om Anette

Anni Overgaard Nielsen
Løn- og personalekonsulent

Tlf: 7841 0980
Mail: anni.o.nielsen@stab.rm.dk 

Læs mere om Anni

Jette Sigh
Løn- og personalekonsulent

Tlf: 2938 8928
Mail: jette.sigh@stab.rm.dk 

Læs mere om Jette

Karin Barslund LarsenKarin Barslund Larsen
Løn- og personalekonsulent

Tlf: 2938 8933
Mail: karinbarslund.larsen@stab.rm.dk 

Læs mere om Karin

Malene Sejerup Thorsager
Løn- og personalekonsulent

Mail: maltha@rm.dk


Personale

Sigrid JohansenBente Elsborg Veiling Møller
HR-konsulent

Tlf: 5151 0593
Mail: bente.Moeller@stab.rm.dk  

Læs mere om Bente

Sigrid JohansenSigrid Johansen
HR-konsulent

Tlf: 7841 0739
Mail: sigrid.johansen@stab.rm.dk

Læs mere Sigrid 

Systemoptimering

Inge Lis BækgaardInge Lis Bækgaard
HR-konsulent

Tlf: 7841 0738
Mail: inge-lis.baekgaard@stab.rm.dk 

Læs mere om Inge Lis 

Jens IngwersenJens Ingwersen
HR-konsulent

Tlf: 7841 0742
Mail: jens.ingwersen@stab.rm.dk

Læs mere om  Jens 

 

Lars WestendahlLars Westendahl
HR-konsulent

Tlf: 7841 0737
Mail: lars.westendahl@stab.rm.dk

Læs mere om Lars

Elever

Ann Høiris Pedersen
Kontorelev

Tel: 7841 0984
Mail: annhpd@rm.dk


Stephanie Simonsen Tams
Kontorelev

Tel: 7841 0986
Mail: stetam@rm.dk