Billede af Aksel Bang

Aksel Wedel Bang Jensen
Udviklingskonsulent

E: Aksel.Bang@ru.rm.dk
M: 4012 9268

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Hanne Juel

Hanne Juel
Udviklingskonsulent

E: hanne.juel@ru.rm.dk
M: 2963 0235

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent 

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Jeppe Hust
Teamleder

E: Jeppe.Hust@ru.rm.dk
M: 2970 0377

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Jesper Birkhøj Jensen

Jesper Birkhøj Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jesper.Jensen@ru.rm.dk
M: 2137 5544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Lea Munkholm

 

Lea Munkholm
Udviklingskonsulent

E: Lea.Munkholm@ru.rm.dk
M: 2924 1153

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Lisa Marie Dalsgaard Gerschefski
Projektleder

E: Lisa.Gerschefski@ru.rm.dk
M: 2721 5485

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Rasmus_Revsbeck.jpg

Rasmus Revsbeck
Udviklingskonsulent

E: rasmus.revsbeck@ru.rm.dk
M: 2033 4271

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Thomas Møller

Thomas Møller
Projektleder

E: Thomas.Moller@ru.rm.dk
M: 8172 7606

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling