Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Frederik Grønfeldt Ahrenkiel
Miljømedarbejder

E: frederik.ahrenkiel@ru.rm.dk
T: 7841 1929
M: 2012 4111

Kontor: Jordforurening

Camilla Sti Andersen

Camilla Sti Andersen
Udviklingskonsulent

E: camilla.sti.andersen@ru.rm.dk
M: 2167 3609

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Jeanette Kruse Andersen

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Jon_Andersen.jpgJon Bech Andersen
Udviklingskonsulent

E: jon.bech@ru.rm.dk
M: 2033 3431

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Susanne Arentoft

Susanne Arentoft
Civilingeniør

E: Susanne.Arentoft@ru.rm.dk
T: 7841 1897
M: 2466 4823

Kontor: Jordforurening

Pia Wiborg Astrup

Pia Wiborg Astrup
Teamleder - chefkonsulent

E: pia.astrup@ru.rm.dk
M: 2135 8845

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Niels Balling
Projektøkonom

E: niels.balling@ru.rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi

Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Lotte Banke

Lotte Banke
Geolog

E: Lotte.Banke@ru.rm.dk
T: 7841 1948
M: 2492 1496

Kontor: Jordforurening

 

Astrid Møller Bedsted
Studentermedhjælper

E: atrid.bedsted@ru.rm.dk
M: 6133 8248

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Maria Gaden Bjerre

Maria Gaden Bjerre
Projektleder

E: margadje@rm.dk
T: 2467 6105

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Mette Boel

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Landdistrikter

Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morbon@rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Emil Teistrup Borup
Studentermedhjælper

E: Emil.Teistrup@ru.rm.dk
M: 6046 0860

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Karsten Bækgaard

Karsten Bækgaard
Chefkonsulent

E: Karsten.Baekgaard@ru.rm.dk 
M: 2961 7769

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur