Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Frederik Grønfeldt Ahrenkiel
Miljømedarbejder

E: frederik.ahrenkiel@ru.rm.dk
T: 7841 1929
M: 2012 4111

Kontor: Jordforurening

Camilla Sti Andersen

Camilla Sti Andersen
Udviklingskonsulent

E: camilla.sti.andersen@ru.rm.dk
M: 2167 3609

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Barsel

Jeanette Kruse Andersen

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

På barsel

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Jon Bech AndersenJon Bech Andersen
Udviklingskonsulent

E: jon.bech@ru.rm.dk
M: 2033 3431

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Louise Gravers AndersenLouise Gravers Andersen web.jpg
Konsulent

E: louise.gravers.andersen@ru.rm.dk
M: 2148 5335

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Indsatsområde: Kultur som sundhedsfremme - udvikling og implementering i praksis

Signe Lundsgaard AndersenSigne Lundsgaard Andersen
AC-medarbejder

E: signe.andersen@ru.rm.dk
M: 4043 4594

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Sonja Kjeldsmark AndreasenSonja Kjeldsmark Andreasen
Udviklingskonsulent

E: sonja.kjeldsmark@ru.rm.dk
M: 2440 0124

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Billede af Susanne Arentoft

Susanne Arentoft
Civilingeniør

E: Susanne.Arentoft@ru.rm.dk
T: 7841 1897
M: 2466 4823

Kontor: Jordforurening

Billede af Sille Askholm

Sille Askholm
Udviklingskonsulent - barselsvikar

E: sille.askholm@ru.rm.dk
M: 5185 0725

Team: Mobilitet

Billede Pia Wiborg Astrup

Pia Wiborg Astrup
Teamleder - chefkonsulent

E: pia.astrup@ru.rm.dk
M: 2135 8845

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Niels Balling web.jpgNiels Balling
Projektøkonom

E: niels.balling@ru.rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Lotte Banke

Lotte Banke
Geolog

E: Lotte.Banke@ru.rm.dk
T: 7841 1948
M: 2492 1496

Kontor: Jordforurening

Billede af Astrid Møller Bedsted

Astrid Møller Bedsted
Udviklingskonsulent

E: astrid.bedsted@ru.rm.dk
M: 6133 8248

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Nadia Bjørnson-Langen
Udviklingskonsulent

E: Nadia.Bjornson-Langen@ru.rm.dk
M: 5142 3233

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Billede af Emil Borup

Emil Teistrup Borup
Studentermedhjælper

E: Emil.Teistrup@ru.rm.dk
M: 2494 1417

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling