Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Frederik Grønfeldt Ahrenkiel
Miljømedarbejder

E: frederik.ahrenkiel@ru.rm.dk
T: 7841 1929
M: 2012 4111

Kontor: Jordforurening

Camilla Sti Andersen

Camilla Sti Andersen
Udviklingskonsulent

På barsel

E: camilla.sti.andersen@ru.rm.dk
M: 2167 3609

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Erik Bach Andersen

Erik Bach Andersen
Chefkonsulent

E: erik.andersen@ru.rm.dk
T: 7841 1710
M: 5132 3671

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Jeanette Kruse Andersen

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Karsten Munch Andersen

Karsten Munch Andersen
Civilingeniør

E: Karsten.Andersen@ru.rm.dk
T: 7841 1912
M: 2128 3469

Kontor: Jordforurening

Susanne Arentoft
Civilingeniør

E: Susanne.Arentoft@ru.rm.dk
T: 7841 1897
M: 2466 4823

Kontor: Jordforurening

Pia Wiborg Astrup

Pia Wiborg Astrup
Teamleder - Chefkonsulent

E: pia.astrup@ru.rm.dk
M: 2135 8845

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Lotte Banke

Lotte Banke
Geolog

E: Lotte.Banke@ru.rm.dk
T: 7841 1948
M: 2492 1496

Kontor: Jordforurening

Finn Bertelsen

Finn Bertelsen
Økonomimedarbejder

E: FINBER@rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Birgit Blaabjerg Bisgaard

Birgit Blaabjerg Bisgaard
GIS Senior Manager

E: birbis@rm.dk
T: 7841 1891
M: 2120 1063

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Maria Gaden Bjerre

Maria Gaden Bjerre
Projektleder

E: margadje@rm.dk
T: 2467 6105

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Mette Boel

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Karsten Bækgaard

Karsten Bækgaard
Chefkonsulent

E: Karsten.Baekgaard@ru.rm.dk 
M: 2961 7769

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur