Caroline Pedersen Egholm
Studentermedhjælper

E: caroline.egholm@ru.rm.dk
M: 4043 2930

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Team: Sundhedsinnovation 

Orlov

Karen Elsgaard

Karen Elsgaard
Udviklingskonsulent

E: karen.elsgaard@ru.rm.dk
M: 2127 2650

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Lars Ernst

Lars Ernst
Teamleder - Geolog

E: lars.ernst@ru.rm.dk
T: 7841 1940

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Morten Falbe-Hansen

Morten Falbe-Hansen
Teamleder - Chefkonsulent

E: morten.falbe-hansen@ru.rm.dk
M: 2165 0247

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling, Teamledelse

Jonas FlintegaardJonas Flintegaard
Udviklingskonsulent

E: jonas.flintegaard@ru.rm.dk
M: 6161 5360

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Indsatsområder: Sundhedsinnovationspuljen, Finansiering af projekter, Innovationsboardet

Daniel Glibstrup FrandsenDaniel Glibstrup Frandsen.jpg
Studentermedhjælper

E: daniel.g.frandsen@rm.dk
M: 3050 8823

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Team: Kultur 

Frederik FreundFrederik Slebo Karentius Freund
Udviklingskonsulent

E: frederik.freund@ru.rm.dk
M: 2033 3469

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling