Lasse Jeremiassen Gregersen
Geolog

E: Lasse.Gregersen@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 9243 2298

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Ole Gutheil-Alsen

Ole Gutheil-Alsen
Maskintekniker og Brøndborer

E: olegut@rm.dk
T: 7841 1943
M: 4036 2730

Kontor: Jordforurening

Kim Kofod Hansen

Kim Kofod Hansen
Udviklingsdirektør i Regional Udvikling

E: kim.kofod.hansen@ru.rm.dk
M: 2043 4304

Sarah Hansen

Sarah Eline Hansen
Udviklingskonsulent

E: Sarah.Hansen@ru.rm.dk
M: 2963 1816

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Tom Birch Hansen

Tom Birch Hansen
Civilingeniør

E: tom.birch-hansen@ru.rm.dk
T: 7841 1947
M: 2943 1118

Kontor: Jordforurening

Ruth Harkjær

Ruth Harkjær
Regnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Torben Herborg

Torben Herborg
Magister

E: torben.herborg@ru.rm.dk
T: 7841 1920
M: 2276 7141

Kontor: Jordforurening

Anja Melvej Hermansen

Anja Melvej Hermansen
Teamleder - Civilingeniør

E: anja.melvej@ru.rm.dk
T: 7841 1906
M: 2459 7524

Kontor: Jordforurening

Per Holm

Per Tankred Holm
Udviklingskonsulent

Mail: Per.holm@ru.rm.dk
Tlf.: 7841 1818
Mobil: 2460 0905

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Allan Holst

Allan Holst
Udviklingskonsulent

E: allan.holst@ru.rm.dk
M: 2913 5686

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Steffen Holst

Steffen Holst

E: steffen.holst@ru.rm.dk
T: 7841 1946
M: 2164 2820

Kontor: Jordforurening

Børge Hvidberg

Børge Hvidberg
Civilingeniør

E: boehvi@rm.dk
T: 7841 1908
M: 2174 6732

Kontor: Jordforurening