Per Egedal Iskov

Per Egedal Iskov
Udviklingskonsulent

E: Per.Egedal.Iskov@ru.rm.dk
M: 2152 5795
Twitter: https://twitter.com/PerIskov

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Christian Fredsø Jensen

Christian Selmer Fredsø Jensen
Udviklingskonsulent

E: christian.fredsoe@ru.rm.dk
M: 2072 9472

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Henrik Jensen

Henrik Michael Jensen
Chefkonsulent

E: henrik.jensen@ru.rm.dk
M: 2140 1302

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Jens Jensen

Jens Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jens.Jensen@ru.rm.dk
T: 7841 1937
M: 2947 9811

Kontor: Jordforurening

Jesper Birkhøj Jensen

Jesper Birkhøj Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jesper.Jensen@ru.rm.dk
M: 2137 5544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Lars Haahr Jensen

Lars Haahr Jensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: lars.jensen@ru.rm.dk
M: 2163 9939

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Per Egede Jensen

Per Egede Jensen

E: per.jensen@ru.rm.dk
T: 7841 1917
M: 2965 0476

Kontor: Jordforurening

Rolf Johnsen

Rolf Johnsen
Kontorchef

E: rolf.johnsen@ru.rm.dk
T: 7841 1944
M: 2962 0830

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Hanne Juel

Hanne Juel
Udviklingskonsulent

E: hanne.juel@ru.rm.dk
M: 2963 0235

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Christian Bjerrum Jørgensen

Christian Bjerrum Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: christian.bjerrum@ru.rm.dk
M: 2167 3602

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Flemming Jørgensen

Flemming Jørgensen
Chefkonsulent

E: Flemming.Joergensen@ru.rm.dk
M: 2294 6626

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Hanne Jørgensen

Hanne Margrethe Jørgensen
Projektsekretær

På orlov

E: hanne.joergensen@ru.rm.dk
M: 2494 7129

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Lene Bek Jørgensen

Lene Bek Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: lene.bek.joergensen@ru.rm.dk
M: 2499 5453

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet