Kathrine Kjeldsen.jpg

Kathrine Kjeldsen
Biolog

E: kathrine.kjeldsen@ru.rm.dk
T: 7841 1928
M: 4038 7797

Kontor: Jordforurening

Jens Kjersgaard

Jens Kastrup Kjersgaard
Specialkonsulent

E: jenkje@rm.dk
M: 5150 6046

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Indsatsområder: Digitalisering, Virtual Reality (VR), Kunstig Intelligens (AI), Økosystem for sundhedsinnovation

Lise KjærgaardLise Kjærgaard web.jpg
Udviklingskonsulent

E: lise.kjaergaard@ru.rm.dk
M: 5143 1627

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Lene Knudsen

Lene Brinch Knudsen
Udviklingskonsulent

E: lene.brinch@ru.rm.dk
M: 2147 0837

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Ikki Knudsen
Udviklingskonsulent

E: Ikki.Knudsen@ru.rm.dk
M: 5141 1966

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Stefan Knudsen

Stefan Knudsen
Teamleder - Chefkonsulent

E: stefan.knudsen@ru.rm.dk
M: 2117 4187

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Dariusz Kosierkiewicz

Dariusz Miroslaw Kosierkiewicz

E: Dariusz.Kosierkiewicz@ru.rm.dk
T: 7841 1909

Kontor: Jordforurening

Birgitte Larsen

Birgitte Larsen

E: Birgitte.Larsen@ru.rm.dk
T: 7841 1907
M: 2933 5594

Kontor: Jordforurening

Henrik Rud Larsen

Henrik Rud Larsen
Miljømedarbejder

E: henrik.rud@ru.rm.dk
T: 7841 1910
M: 2485 7966

Kontor: Jordforurening

Helle Larson

Helle Lisbeth Larson
Civilingeniør

E: helle.larson@ru.rm.dk
T: 7841 1934
M: 2961 0635

Kontor: Jordforurening

Nanna Lauridsen

Nanna Renee Lauridsen
Råstofmedarbejder

E: nanna.lauridsen@ru.rm.dk
T: 9243 2117

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Billede af Magnus Greve Laursen

Magnus Greve Laursen

E: magnus.laursen@ru.rm.dk
T: 7841 1922
M: 4017 0832

Kontor: Jordforurening

Thomas LjungbergThomas Ljungberg
Miljømedarbejder

E: Thomas.Ljungberg@ru.rm.dk
T: 7841 1939
M: 2033 3595

Kontor: Jordforurening

Henrik Lodberg

Henrik Lodberg
Kontorchef

E: Henrik.Lodberg@ru.rm.dk
M: 2325 3813

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Lone Egeris Lund

Lone Egeris Lund
Teamleder

E: lonlud@rm.dk
T: 7841 1926

Kontor: Jordforurening

Billede af Sophie Bæk Lyngaa

Sophie Bæk Lyngaa
Geolog

E: sophie.lyngaa@ru.rm.dk
T: 7841 1921
M: 6011 7249

Kontor: Jordforurening