Annemarie Dalsgaard Karlsen
Geolog

E: annemarie.karlsen@ru.rm.dk
T: 7841 1925
M: 2928 1241

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Billede af Jens Kjersgaard

Jens Kastrup Kjersgaard
Udviklingskonsulent

E: jenkje@rm.dk
M: 5150 6046

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Billede af Lene Knudsen

Lene Brinch Knudsen
Udviklingskonsulent

E: lene.brinch@ru.rm.dk
M: 2147 0837

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Stefan Knudsen

Stefan Knudsen
Specialkonsulent

E: stefan.knudsen@ru.rm.dk
M: 2117 4187

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Billede af Dariusz Kosierkiewicz

Dariusz Miroslaw Kosierkiewicz

E: Dariusz.Kosierkiewicz@ru.rm.dk
T: 7841 1909

Kontor: Jordforurening

Billede af Karin Nygaard Kristensen

Karin Nygaard Kristensen
Udviklingskonsulent

E: karin.kristensen@ru.rm.dk
M: 5124 6752

Billede af Birgitte Larsen

Birgitte Larsen

E: Birgitte.Larsen@ru.rm.dk
T: 7841 1907
M: 2933 5594

Kontor: Jordforurening

Billede af Helle Larson

Helle Lisbeth Larson
Civilingeniør

E: helle.larson@ru.rm.dk
T: 7841 1934
M: 2961 0635

Kontor: Jordforurening

Billede af Henrik Rud Larsen

Henrik Rud Larsen
Miljømedarbejder

E: henrik.rud@ru.rm.dk
T: 7841 1910
M: 2485 7966

Kontor: Jordforurening

Lone Leth Larsen

E: lll@centraldenmark.eu

Arbejder med kultur i Bruxelles

Billede af Jytte Gad Lauridsen

Jytte Gad Lauridsen
Programchef

Jytte.Gad.Lauridsen@ru.rm.dk
T: 7841 1900
M: 2171 7707

Steffen Gram Lauridsen
Miljøtekniker

E: steffen.lauridsen@ru.rm.dk
T: 7841 1945
M: 2964 0754

Kontor: Jordforurening

Billede af Henrik Lodberg

Henrik Lodberg
Kontorchef

E: Henrik.Lodberg@ru.rm.dk
T: 7841 1500
M: 2325 3813

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Lone Egeris Lund

E: lonlud@rm.dk
T: 7841 1926

Kontor: Jordforurening