Britta Madsen

Britta Madsen
Sekretær

E: britta.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1501
M: 2335 3893

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Margit Madsen

Margit Madsen
Sekretær

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Kontor: Jordforurening

Claus Meldgaard

Claus Meldgaard
Udviklingskonsulent

E: claus.meldgaard@ru.rm.dk
M: 2982 9563

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Pernille Krüger Mertz

Pernille Krüger Mertz

E: permer@rm.dk

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Simon Frost

Simon Frost Mortensen
Specialkonsulent

E: sfm@rm.dk
M: 2960 0874

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Lea Munkholm

Lea Munkholm
Udviklingskonsulent

E: leamun@rm.dk
M: 2924 1153

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Malou Munkholm

Malou Munkholm
Specialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk
M: 2946 8880

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Lene Møller

Lene Møller
Sekretær

E: lene.moeller@ru.rm.dk
T: 7841 1901
M: 7841 1951

Kontor: Jordforurening

Karin Birn Nielsen

Karin Birn Nielsen
Civilingeniør

E: karin.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1911
M: 2124 2757

Kontor: Jordforurening

Kirstine Skov Nielsen

Kirstine Skov Nielsen
Geolog

E: kiskne@rm.dk
T: 7841 1893

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Pia Nissen

Pia Nissen
Udviklingskonsulent

E: pia.nissen@ru.rm.dk
M: 2483 1089

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Tine Park Nygaard

Tine Park Nygaard
Teamleder

E: Tine.Park@rm.dk
M: 2183 5095

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Arense Nordentoft

Arense Nordentoft
Geolog/Råstof

E: arense.nordentoft@ru.rm.dk
M: 5136 8879

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Per Novrup

Per Novrup
Miljøtekniker

E: per.novrup@ru.rm.dk
T: 7841 1918
M: 2967 0363

Kontor: Jordforurening