Billede af Thomas Olesen

Thomas Olesen
Udviklingskonsulent

E: Thomas.Olesen@ru.rm.dk
M: 2619 1505

Team: Mobilitet

Billede af Astrid Heide Ottosen

Astrid Heide Ottosen
Praktikant

E: Astrid.Heide@ru.rm.dk
M: 4043 4594

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Mikkel Ottow

Mikkel Ottow
Specialkonsulent

E: mikkel.ottow@ru.rm.dk
M: 4092 6709

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling, Kultur og sundhed

Billede af Dennis Pedersen

Dennis Pedersen
Udviklingskonsulent

E: dennis.pedersen@ru.rm.dk
M: 2183 0269

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

John Ryan Pedersen

John Ryan Pedersen
Vicekontorchef

E: john.ryan@ru.rm.dk
T: 7841 1892
M: 4030 3357

Kontor: Jordforurening

Laura Vestergaard Pedersen
Studentermedhjælper

E: laapde@.rm.dk
M: 

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Team: Sundhedsinnovation og Kultur

Leif Pedersen

Leif Pedersen
Råstofmedarbejder

E: leif.pedersen@ru.rm.dk
M: 2937 9768

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Mie Pedersen

Mie Pedersen
Udviklingskonsulent

E: mie.pedersen@ru.rm.dk
M: 2154 8760

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling

På barselsorlov til medio oktober 2021.

Jens Peter Petersen

Bente Børre Petersen
Udviklingskonsulent

E: bente.boerre@ru.rm.dk
M: 2033 3524

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Jens Peter Petersen

Jens Peter Petersen
Udviklingskonsulent

E: jp.petersen@ru.rm.dk
T: 7841 1817
M: 2169 2895

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Digital Udvikling

Pernille Poulsen

Pernille Poulsen
Miljømedarbejder

E: Pernille.Poulsen@ru.rm.dk
T: 7841 1896
M: 2478 6506

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer