Anja Rasmussen

Anja Rasmussen
Specialkonsulent

E: anja.rasmussen@ru.rm.dk
M: 2160 1116

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling, Europæisk Kulturregion

Orlov

Sophia Høgh Rasmussen.jpg

Sophia Høgh Rasmussen
Jordforurening - sagsbehandler

E: sophia.rasmussen@ru.rm.dk
T: 7841 1912
M: 3045 3553

Kontor: Jordforurening

Kaspar Ruegg

Kaspar R. Rüegg
Teamleder

E: kaspar.ruegg@ru.rm.dk
T: 7841 1913
M: 2962 0223

Kontor: Jordforurening

Ulrik Nørgaard Rønsbo
Teamleder

E: ulrik.ronsbo@ru.rm.dk
M: 3051 6038

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Henning Salling

Henning Salling
Vicekontorchef

E: henning.salling@ru.rm.dk
M: 5155 7257

Team: Mobilitet

Jette Salling

Jette Salling
Sekretær

E: jette.salling@ru.rm.dk
M: 2148 1866

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Anette M. Schrøder

Anette M. Schrøder
Jordforurening - sagsbehandler

E: anette.schroeder@ru.rm.dk
T: 7841 1904
M: 2172 3486

Kontor: Jordforurening

Halfdan R. Sckerl

Halfdan R. Sckerl
Jordforurening - sagsbehandler

E: Halfdan.Sckerl@ru.rm.dk
T: 7841 1905
M: 2114 4619

Kontor: Jordforurening

Dorthe Selmer

Dorthe W. Selmer
Vicekontorchef

E: dorsel@rm.dk
M: 3053 9544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Jesper Bach Simensen

Jesper Bach Simensen
Teamleder

E: jesime@rm.dk
T: 7841 1927

Kontor: Jordforurening

Kristina M. Sloth

Kristina Momsen Sloth
Civilingeniør C2C CC

E: kristina.sloth@ru.rm.dk
M: 3095 9985

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og klima

Morten Steen

Morten Steen
Jordforurening - sagsbehandler

E: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Kontor: Jordforurening

Julie Strunge_800px.jpg

Julie Strunge
Webredaktør

E: julie.strunge@ru.rm.dk
M: 3043 2678

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Holger Lyngklip Strøm

Holger Lyngklip Strøm
Jordforurening - sagsbehandler

E: holger.strom@rm.dk
T: 7841 1935
M: 2617 9388

Kontor: Jordforurening

Ruth Strøm

Ruth Irene Strøm
Teamleder - Chefkonsulent

E: ruth.stroem@ru.rm.dk
M: 2929 0263

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Ditte Svendsen.jpg

Ditte Svendsen
Konsulent

E: ditte.svendsen@ru.rm.dk
M: 2979 0477

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Henrik Vest Sørensen

Henrik Vest Sørensen
Vicekontorchef og teamleder

E: hevese@rm.dk
M: 4040 0285

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Torben SørensenTorben_Sørensen1.jpg
Økonomimedarbejder

E: Torben.soerensen@ru.rm.dk
M: 2033 8359

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb