Abelone Christensen
Miljømedarbejder

E:abelone.christensen@ru.rm.dk
T: 7841 1903
M: 4038 7853

Kontor: Jordforurening

Allan Holst

Allan Holst
Udviklingskonsulent

E: allan.holst@ru.rm.dk
M: 2913 5686

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Amalie Møller Christensen

Amalie Møller Christensen

E: amachi@rm.dk
M: 2475 3795

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Anette M. Schrøder

Anette M. Schrøder
Miljømedarbejder

E: anette.schroeder@ru.rm.dk
T: 7841 1904
M: 2172 3486

Kontor: Jordforurening

Anja Melvej Hermansen

Anja Melvej Hermansen
Teamleder - Civilingeniør

E: anja.melvej@ru.rm.dk
T: 7841 1906
M: 2459 7524

Kontor: Jordforurening

Anja Rasmussen

Anja Rasmussen
Specialkonsulent

E: anja.rasmussen@ru.rm.dk
T: 7841 1705
M: 2160 1116

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Annemarie Dalsgaard Karlsen
Geolog

E: annemarie.karlsen@ru.rm.dk
T: 7841 1925
M: 2928 1241

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Arense Nordentoft

Arense Nordentoft
Geolog/Råstof

E: arense.nordentoft@ru.rm.dk
M: 5136 8879

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Birgit Blaabjerg Bisgaard

Birgit Blaabjerg Bisgaard
GIS Senior Manager

E: birbis@rm.dk
T: 7841 1891
M: 2120 1063

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Gis

Birgitte Larsen

Birgitte Larsen

E: Birgitte.Larsen@ru.rm.dk
T: 7841 1907
M: 2933 5594

Kontor: Jordforurening

Britta Madsen

Britta Madsen
Sekretær

E: britta.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1501
M: 2335 3893

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Børge Hvidberg

Børge Hvidberg
Civilingeniør

E: boehvi@rm.dk
T: 7841 1908
M: 2174 6732

Kontor: Jordforurening