Camilla Sti Andersen

Camilla Sti Andersen
Udviklingskonsulent

E: camilla.sti.andersen@ru.rm.dk
M: 2167 3609

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

På barsel

Caroline Pedersen Egholm
Studentermedhjælper

E: caroline.egholm@ru.rm.dk
M: 4043 2930

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Charlotte Hvid Gregersen
Råstofplanlægger

E: charlotte.gregersen@ru.rm.dk
T: 7841 1932
M: 4031 4240

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Christian Billund Dehlbæk

Christian Billund Dehlbæk
AC-medarbejder

E: Christian.Dehlbaek@ru.rm.dk
M: 2424 2269

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Christian Selmer

Christian Selmer Fredsø Jensen
Udviklingskonsulent

E: christian.fredsoe@ru.rm.dk
M: 2072 9472

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Christine Bach Nielsen

Christine Bach Nielsen
Jordforurening - sagsbehandler

E: christine.bach.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1945
M: 2424 9617

Kontor: Jordforurening

Claus Meldgaard

Claus Meldgaard
Udviklingskonsulent

E: claus.meldgaard@ru.rm.dk
M: 2982 9563

Team: Mobilitet

Dariusz Kosierkiewicz

Dariusz Miroslaw Kosierkiewicz
Dataansvarlig

E: Dariusz.Kosierkiewicz@ru.rm.dk
T: 7841 1909

Kontor: Jordforurening

Billede af Dennis Pedersen

Dennis Pedersen
Udviklingskonsulent

E: dennis.pedersen@ru.rm.dk
M: 2183 0269

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Indsatsområder: Produktudvikling, Teknologianvendelse, Innovationsmiljøer, Kommercialisering

Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Ditte Svendsen.jpg

Ditte Svendsen
Konsulent

E: ditte.svendsen@ru.rm.dk
M: 2979 0477

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Dorthe Selmer

Dorthe W. Selmer
Vicekontorchef

E: dorsel@rm.dk
M: 3053 9544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima