Emil Teistrup Borup
Studentermedhjælper

E: Emil.Teistrup@ru.rm.dk
M: 6046 0860

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Flemming Vang Christensen

E: Flemming.Vang@ru.rm.dk
T: 7841 1933
M: 4243 4840

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Flemming Jørgensen

Flemming Jørgensen
Chefkonsulent

E: Flemming.Joergensen@ru.rm.dk
M: 2294 6626

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Frede Busk Sørensen

E: Frede.Busk@ru.rm.dk
T: 7841 1928
M: 2927 0260

Kontor: Jordforurening

Frederik Grønfeldt Ahrenkiel
Miljømedarbejder

E: frederik.ahrenkiel@ru.rm.dk
T: 7841 1929
M: 2012 4111

Kontor: Jordforurening

Frederik_Freund.jpgFrederik Slebo Karentius Freund
Udviklingskonsulent

E: frederik.freund@ru.rm.dk
M: 2033 3469

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling