Billede af Emil Borup

Emil Teistrup Borup
Studentermedhjælper

E: Emil.Teistrup@ru.rm.dk
M: 2494 1417

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Flemming Jørgensen

Flemming Jørgensen
Chefkonsulent

E: Flemming.Joergensen@ru.rm.dk
M: 2294 6626

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Flemming Vang Christensen

Flemming Vang Christensen
Juridisk konsulent

E: Flemming.Vang@ru.rm.dk
T: 7841 1933
M: 4243 4840

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Frede Busk Sørensen

E: Frede.Busk@ru.rm.dk
T: 7841 1928
M: 2927 0260

Kontor: Jordforurening

Frederik Grønfeldt Ahrenkiel
Miljømedarbejder

E: frederik.ahrenkiel@ru.rm.dk
T: 7841 1929
M: 2012 4111

Kontor: Jordforurening

Frederik_Freund.jpgFrederik Slebo Karentius Freund
Udviklingskonsulent

E: frederik.freund@ru.rm.dk
M: 2033 3469

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Billede af Frederik Kallesen

Frederik Kallesen
Studentermedhjælper

E: Frederik.Kallesen@ru.rm.dk
M: 5122 0967

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling