Halfdan R. Sckerl

Halfdan R. Sckerl
Miljømedarbejder

E: Halfdan.Sckerl@ru.rm.dk
T: 7841 1905
M: 2114 4619

Kontor: Jordforurening

Hanne Juel

Hanne Juel
Udviklingskonsulent

E: hanne.juel@ru.rm.dk
M: 2963 0235

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Hanne Jørgensen

Hanne Margrethe Jørgensen
Projektsekretær

På orlov

E: hanne.joergensen@ru.rm.dk
M: 2494 7129

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Hanne-Marie Sieg Sørensen

Hanne-Marie Sieg Sørensen
Specialkonsulent

E: hanne-marie.soerensen@ru.rm.dk
T: 7841 1816
M: 2929 0189

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Helle Larson

Helle Lisbeth Larson
Civilingeniør

E: helle.larson@ru.rm.dk
T: 7841 1934
M: 2961 0635

Kontor: Jordforurening

Henning Salling

Henning Salling
Kontorchef

E: henning.salling@ru.rm.dk
M: 5155 7257

Kontor: Mobilitet og Stab

Henning Tjørnelund

Henning Tjørnelund
Udviklingskonsulent

E: henning.tjoernelund@ru.rm.dk
T: 7841 1106
M: 5151 0680

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Henrik Jensen

Henrik Michael Jensen
Chefkonsulent

E: henrik.jensen@ru.rm.dk
M: 2140 1302

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Henrik Rud Larsen

Henrik Rud Larsen
Miljømedarbejder

E: henrik.rud@ru.rm.dk
T: 7841 1910
M: 2485 7966

Kontor: Jordforurening

Henrik Lodberg

Henrik Lodberg
Kontorchef

E: Henrik.Lodberg@ru.rm.dk
T: 7841 1500
M: 2325 3813

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse

Henrik Vest Sørensen

Henrik Vest Sørensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: hevese@rm.dk
M: 4040 0285

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Holger Lyngklip Strøm

Holger Lyngklip Strøm
Geolog

E: holger.strom@rm.dk
T: 7841 1935
M: 2617 9388

Kontor: Jordforurening