Karen Elsgaard

Karen Elsgaard
Udviklingskonsulent

E: karen.elsgaard@ru.rm.dk
M: 2127 2650

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Karin Birn Nielsen

Karin Birn Nielsen
Civilingeniør

E: karin.nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1911
M: 2124 2757

Kontor: Jordforurening

Karsten Munch Andersen

Karsten Munch Andersen
Civilingeniør

E: Karsten.Andersen@ru.rm.dk
T: 7841 1912
M: 2128 3469

Kontor: Jordforurening

Karsten Bækgaard

Karsten Bækgaard
Chefkonsulent

E: Karsten.Baekgaard@ru.rm.dk 
M: 2961 7769

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Kasper Rüegg

Kaspar R. Rüegg
Teamleder - Civilingeniør

E: kaspar.ruegg@ru.rm.dk
T: 7841 1913
M: 2962 0223

Kontor: Jordforurening

Kasper Jensen

Kasper Wittrup Højris Jensen
GIS/it-medarbejder

E: kasper.wittrup@ru.rm.dk
T: 7841 1891
M: 3123 7114

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Digital Udvikling

Kim Kofod Hansen

 

Kim Kofod Hansen
Udviklingsdirektør i Regional Udvikling

E: kim.kofod.hansen@ru.rm.dk
M: 2043 4304

 

Sekretær for udviklingsdirektøren
Jette Salling

E: jette.salling@ru.rm.dk
M: 2148 1866

 

Kim Michelsen
Journalist

E: kim.michelsen@ru.rm.dk
M: 2426 7101

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Kirstine Skov Nielsen

Kirstine Skov Nielsen
Geolog

E: Kirstine.Skov.Nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1893
M: 9243 5530

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lars Christensen

Lars Christensen
GIS koordinator

E: larcht@rm.dk
T: 7841 1894
M: 5148 3117

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Digital Udvikling

Lars Ernst

Lars Ernst
Teamleder - Geolog

E: lars.ernst@ru.rm.dk
T: 7841 1940

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lars Haahr Jensen

Lars Haahr Jensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: lars.jensen@ru.rm.dk
M: 2163 9939

Kontor: Sekretariat
Team: Landdistrikter

Lasse Jeremiassen Gregersen

Lasse Jeremiassen Gregersen
Geolog

E: Lasse.Gregersen@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 9243 2298

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lea Munkholm

Lea Munkholm
Udviklingskonsulent

E: Lea.Munkholm@ru.rm.dk
M: 2924 1153

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Leif Pedersen

Leif Pedersen
Råstofmedarbejder

E: leif.pedersen@ru.rm.dk
M: 2937 9768

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lene Bek Jørgensen

Lene Bek Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: lene.bek.joergensen@ru.rm.dk
M: 2499 5453

Kontor: Sekretariat
Team: Sekretariat

Lene Knudsen

Lene Brinch Knudsen
Udviklingskonsulent

E: lene.brinch@ru.rm.dk
M: 2147 0837

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Lene Møller

Lene Møller
Sekretær

E: lene.moeller@ru.rm.dk
T: 7841 1901
M: 2044 7011

Kontor: Jordforurening

Lisbet Ladefoged Torp

E: lisbet.torp@ru.rm.dk
T: 7841 1941
M: 2943 0054

Kontor: Jordforurening

Lise_Scheving.jpgLise Scheving Nielsen
Geolog

E: lise.scheving@ru.rm.dk
T: 7841 1930
M: 2033 6152

Kontor: Jordforurening

Lone Egeris Lund

Lone Egeris Lund
Teamleder

E: lonlud@rm.dk
T: 7841 1926

Kontor: Jordforurening

Lone Leth Larsen

E: lll@centraldenmark.eu

Arbejder med kultur i Bruxelles

Lotte Banke

Lotte Banke
Geolog

E: Lotte.Banke@ru.rm.dk
T: 7841 1948
M: 2492 1496

Kontor: Jordforurening