Billede af Magnus Greve Laursen

Magnus Greve Laursen

E: magnus.laursen@ru.rm.dk
T: 7841 1922
M: 4017 0832

Kontor: Jordforurening

Malou Munkholm

Malou Munkholm
Specialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk
M: 2946 8880

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Billede af Malte Bang

Malte Bang
Projektleder - Samfundsformerne

E: malte.bang@ru.rm.dk
M: 5185 0755

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Margit Madsen

Margit Madsen
Sekretær

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Kontor: Jordforurening

Billede af Marie Hagstrup

Marie Hagstrup
Råstofmedarbejder

E: Marie.Hagstrup@ru.rm.dk
T: 784 11915
M: 4043 0534

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Mette Boel

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Billede af Michael Poulsen

Michael Poulsen
Specialkonsulent

E: michael.poulsen@ru.rm.dk
M: 2464 6532

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Mie Dahl Jakobsen

Mie Dahl Jakobsen
Sekretær og økonomimedarbejder

E: Mie.Dahl.Jakobsen@ru.rm.dk
M: 2066 0078

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Mie Pedersen

Mie Pedersen
Udviklingskonsulent

E: mie.pedersen@ru.rm.dk
M: 2154 8760

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling

På barselsorlov til medio oktober 2021.

Mikkel Ottow

Mikkel Ottow
Specialkonsulent

E: mikkel.ottow@ru.rm.dk
M: 4092 6709

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling, Kultur og sundhed

Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Morten Falbe-Hansen

Morten Falbe-Hansen
Teamleder - Chefkonsulent

E: morten.falbe-hansen@ru.rm.dk
M: 2165 0247

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling, Teamledelse

Morten Steen

Morten Steen

E: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Kontor: Jordforurening

Billede af Nanna Mee Møller Jensen

Nanna Mee Møller Jensen
Udviklingskonsulent

E: Nanna.Mee.Jensen@ru.rm.dk
M: 5118 1248

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Nanna Lauridsen

Nanna Renee Lauridsen
Råstofmedarbejder

E: nanna.lauridsen@ru.rm.dk
T: 9243 2117

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Niels Balling
Projektøkonom

E: niels.balling@ru.rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb