Billede af Magnus Greve Laursen

Magnus Greve Routhe
Jordforurening - sagsbehandler

E: magnus.laursen@ru.rm.dk
T: 7841 1922
M: 4017 0832

Kontor: Jordforurening

Malou Munkholm

Malou Munkholm
Specialkonsulent

E: malou.munkholm@ru.rm.dk
M: 2946 8880

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Indsatsområder: Innovationsinfrastruktur, Internationale sundhedspartnerskaber

Malthe Rostgaard Wejdemann
Udviklingskonsulent

E: malthe.wejdemann@ru.rm.dk
M: 2466 9230

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Margit Madsen

Margit Madsen
Sekretær

E: margit.madsen@ru.rm.dk
T: 7841 1902
M: 2925 0319

Kontor: Jordforurening

Mark Edward Booker Nielsen.jpg

Mark Booker Nielsen
Udviklingskonsulent

E: mark.booker.nielsen@ru.rm.dk
M: 2335 3106

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Marie Hagstrup

Marie Hagstrup
Råstofsagsbehandler

E: Marie.Hagstrup@ru.rm.dk
T: 784 11915
M: 4043 0534

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Mie Jakobsen

Mie Dahl Jakobsen
Sekretær for udviklingsdirektøren

E: Mie.Dahl.Jakobsen@ru.rm.dk
M: 2066 0078

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Mie Pedersen

Mie Pedersen
Specialkonsulent

E: mie.pedersen@ru.rm.dk
M: 2154 8760

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling

Mikkel Ottow

Mikkel Ottow
Specialkonsulent

E: mikkel.ottow@ru.rm.dk
M: 4092 6709

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur
Indsatsområder: Kulturudvikling, Kultur og sundhed

Morten Bondgaard

Morten Bondgaard
Kontorchef

E: morten.bondgaard@ru.rm.dk
T: 7841 1916
M: 2933 5564

Kontor: Jordforurening

Morten Steen

Morten Steen
Jordforurening - sagsbehandler

E: morten.steen@ru.rm.dk
T: 7841 1942
M: 2179 2539

Kontor: Jordforurening

Nadia Bjørnson-Langen

Nadia Bjørnson-Langen
Udviklingskonsulent

E: Nadia.Bjornson-Langen@ru.rm.dk
M: 5142 3233

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Nanna Mee Møller Jensen

Nanna Mee Møller Jensen
Udviklingskonsulent

E: Nanna.Mee.Jensen@ru.rm.dk
M: 5118 1248

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Nanna Lauridsen

Nanna Renee Lauridsen
Råstofsagsbehandler

E: nanna.lauridsen@ru.rm.dk
T: 9243 2117

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Niels Balling web.jpgNiels Balling
Projektøkonom

E: niels.balling@ru.rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Nikoline Munk Bach
Studentermedhjælper

E: Nikoline.Bach@ru.rm.dk
M: 2910 6535

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling