Ole Gutheil-Alsen

Ole Gutheil-Alsen
Maskintekniker og Brøndborer

E: olegut@rm.dk
T: 7841 1943
M: 4036 2730

Kontor: Jordforurening

Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Per Christensen

Per Christensen
Udviklingskonsulent

E: per.christensen@ru.rm.dk
M: 2035 1926

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Per Egedal Iskov

Per Egedal Iskov
Udviklingskonsulent

E: Per.Egedal.Iskov@ru.rm.dk
M: 2152 5795
Twitter: https://twitter.com/PerIskov

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Per Egede Jensen

Per Egede Jensen

E: per.jensen@ru.rm.dk
T: 7841 1917
M: 2965 0476

Kontor: Jordforurening

Per Holm

Per Tankred Holm
Udviklingskonsulent

Mail: Per.holm@ru.rm.dk
Tlf.: 7841 1818
Mobil: 2460 0905

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Per Novrup

Per Novrup
Miljøtekniker

E: per.novrup@ru.rm.dk
T: 7841 1918
M: 2967 0363

Kontor: Jordforurening

Pernille Poulsen

Pernille Poulsen
Miljømedarbejder

E: Pernille.Poulsen@ru.rm.dk
T: 7841 1896
M: 2478 6506

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Pia Wiborg Astrup

Pia Wiborg Astrup
Teamleder - Chefkonsulent

E: pia.astrup@ru.rm.dk
M: 2135 8845

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Pia Nissen

Pia Nissen
Udviklingskonsulent

E: pia.nissen@ru.rm.dk
M: 2483 1089

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation