Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Per Christensen

Per Christensen
Udviklingskonsulent

E: per.christensen@ru.rm.dk
M: 2035 1926

Kontor: Sekretariat
Team: Sekretariat

Per Egede Jensen

Per Egede Jensen

E: per.jensen@ru.rm.dk
T: 7841 1917
M: 2965 0476

Kontor: Jordforurening

Per Holm

Per Tankred Holm
Udviklingskonsulent

Mail: Per.holm@ru.rm.dk
Tlf.: 7841 1818
Mobil: 2460 0905

Team: Mobilitet

Per Novrup

Per Novrup
Miljøtekniker

E: per.novrup@ru.rm.dk
T: 7841 1918
M: 2967 0363

Kontor: Jordforurening

Pernille Krüger MertzPernille Krüger Mertz
Akademisk medarbejder

E: permer@rm.dk
M: 3030 9579

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Pernille Poulsen

Pernille Poulsen
Miljømedarbejder

E: Pernille.Poulsen@ru.rm.dk
T: 7841 1896
M: 2478 6506

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Peter Hermansen

Peter Hermansen
Udviklingskonsulent

E: peter.hermansen@ru.rm.dk
T: 7841 1819
M: 2963 0638

Team: Mobilitet

Pia Wiborg Astrup

Pia Wiborg Astrup
Teamleder - chefkonsulent

E: pia.astrup@ru.rm.dk
M: 2135 8845

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Pia Nissen

Pia Nissen
Udviklingskonsulent

E: pia.nissen@ru.rm.dk
M: 2483 1089

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation