Rasmus Revsbeck

Rasmus Revsbeck
Udviklingskonsulent

E: rasmus.revsbeck@ru.rm.dk
M: 2033 4271

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Rolf Johnsen 
Kontorchef

E: Rolf.Johnsen@ru.rm.dk
T: 7841 1944
M: 2962 0830

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Ruth Harkjær

Ruth Harkjær
Regnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Ruth Strøm

Ruth Irene Strøm
Teamleder - Chefkonsulent

E: ruth.stroem@ru.rm.dk
M: 2929 0263

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Uddannelse og Kompetenceudvikling

Sarah Hansen

Sarah Eline Hansen
Udviklingskonsulent

E: Sarah.Hansen@ru.rm.dk
M: 2963 1816

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Sundhedsinnovation

Indsatsområder: Virksomhedssamarbejde, internationalt samarbejde, Health Innovation Aarhus

 

Signe Lundsgaard AndersenSigne Lundsgaard Andersen
AC-medarbejder

E: signe.andersen@ru.rm.dk
M: 4043 4594

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Billede af Silke Rasmussen

Silke Rasmussen
Studentermedhjælper

E: silke.rasmussen@ru.rm.dk

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Billede af Sille Askholm

Sille Askholm
Udviklingskonsulent - barselsvikar

E: sille.askholm@ru.rm.dk
M: 5185 0725

Team: Mobilitet

Simon Frost

Simon Frost Mortensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: Simon.Frost@ru.rm.dk
M: 2960 0874

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Sonja Kjeldsmark AndreasenSonja Kjeldsmark Andreasen
Udviklingskonsulent

E: sonja.kjeldsmark@ru.rm.dk
M: 2440 0124

Kontor: Sundhedsinnovation, Kultur og Uddannelse
Team: Kultur

Sophia Høgh Rasmussen.jpg

Sophia Høgh Rasmussen
Civilingeniør

E: sophia.rasmussen@ru.rm.dk
T: 7841 1912
M: 3045 3553

Kontor: Jordforurening

Billede af Sophie Bæk Lyngaa

Sophie Bæk Lyngaa
Geolog

E: sophie.lyngaa@ru.rm.dk
T: 7841 1921
M: 6011 7249

Kontor: Jordforurening

Stefan Knudsen

Stefan Knudsen
Teamleder - Chefkonsulent

E: stefan.knudsen@ru.rm.dk
M: 2117 4187

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Steffen Holst

Steffen Holst

E: steffen.holst@ru.rm.dk
T: 7841 1946
M: 2164 2820

Kontor: Jordforurening

Billede af Susanne Arentoft

Susanne Arentoft
Civilingeniør

E: Susanne.Arentoft@ru.rm.dk
T: 7841 1897
M: 2466 4823

Kontor: Jordforurening