Thomas_Ljungberg.jpgThomas Ljungberg
Miljømedarbejder

E: Thomas.Ljungberg@ru.rm.dk
T: 7841 1939
M: 2033 3595

Kontor: Jordforurening

Billede af Thomas Møller

Thomas Møller
Projektleder

E: Thomas.Moller@ru.rm.dk
M: 8172 7606

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Thomas Olesen

Thomas Olesen
Udviklingskonsulent

E: Thomas.Olesen@ru.rm.dk
M: 2619 1505

Team: Mobilitet

Tom Birch Hansen

Tom Birch Hansen
Civilingeniør

E: tom.birch-hansen@ru.rm.dk
T: 7841 1947
M: 2943 1118

Kontor: Jordforurening

Torben Herborg

Torben Herborg
Magister

E: torben.herborg@ru.rm.dk
T: 7841 1920
M: 2276 7141

Kontor: Jordforurening

Torben SørensenTorben_Sørensen1.jpg
Økonomimedarbejder

E: Torben.soerensen@ru.rm.dk
M: 2033 8359

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Winnie Hyldegaard Jensen
Civilingeniør

E: winnie.hyldegaard@ru.rm.dk
T: 7841 1923
M: 4014 0892

Kontor: Jordforurening