Rolf Johnsen

 

 



 

Rolf Johnsen 
Kontorchef

E: roljoh@ru.rm.dk
T: 7841 1944
M: 2962 0830

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Beth Bank

Beth Bank
Sekretær

E: beth.bank@ru.rm.dk
T: 7841 1931
M: 2945 8898

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling

Anja_Wejs.jpgAnja Wejs Larsen
Specialkonsulent

E: Anja.Wejs@ru.rm.dk
M: 2888 5720

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Christian Billund Dehlbæk

Christian Billund Dehlbæk
AC-medarbejder

E: Christian.Dehlbaek@ru.rm.dk
M: 2424 2269

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Dorthe Selmer

Dorthe W. Selmer
Vicekontorchef

E: dorsel@rm.dk
M: 3053 9544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Flemming Jørgensen

Flemming Jørgensen
Chefkonsulent

E: Flemming.Joergensen@ru.rm.dk
M: 2294 6626

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Henrik Vest Sørensen

Henrik Vest Sørensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: hevese@rm.dk
M: 4040 0285

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Pernille Krüger MertzPernille Krüger Mertz
Akademisk medarbejder

E: permer@rm.dk
M: 3030 9579

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Rikke Nan Valdemarsen

Rikke Nan Valdemarsen
Udviklingskonsulent

E: rikke.nan@ru.rm.dk
M: 2964 6052

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Vand og Klima

Du er altid velkommen til at kontakte os og få mere at vide om planlægningen, ansøgning eller tilsyn med råstofgrave:
E-post: raastoffer@ru.rm.dk
Hovednummer: +45 7841 1999
Telefontid: Alle hverdage 9.00 - 15.00, fredage dog 9.00 - 14.00.

Du kan også kontakte en medarbejder direkte.

Annemarie Dalsgaard Karlsen
Geolog

E: annemarie.karlsen@ru.rm.dk
T: 7841 1925
M: 2928 1241

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Arense Nordentoft

Arense Nordentoft
Geolog/Råstof

E: arense.nordentoft@ru.rm.dk
M: 5136 8879

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Jonas Kousgaard Jørgsensen
Landinspektør

E: jonas.joergensen@ru.rm.dk
T: 7841 1933
M: 2421 6636

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Kirstine Skov Nielsen

Kirstine Skov Nielsen
Geolog

E: Kirstine.Skov.Nielsen@ru.rm.dk
T: 7841 1893
M: 9243 5530

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lars Ernst

Lars Ernst
Teamleder - Geolog

E: lars.ernst@ru.rm.dk
T: 7841 1940

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Lasse Jeremiassen Gregersen

Lasse Jeremiassen Gregersen
Geolog

E: Lasse.Gregersen@ru.rm.dk
T: 7841 1919
M: 9243 2298

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Leif Pedersen

Leif Pedersen
Råstofmedarbejder

E: leif.pedersen@ru.rm.dk
M: 2937 9768

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Nanna Lauridsen

Nanna Renee Lauridsen
Råstofmedarbejder

E: nanna.lauridsen@ru.rm.dk
T: 9243 2117

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Pernille Poulsen

Pernille Poulsen
Miljømedarbejder

E: Pernille.Poulsen@ru.rm.dk
T: 7841 1896
M: 2478 6506

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Råstoffer

Aksel Wedel Bang Jensen
Udviklingskonsulent

E: Aksel.Bang@ru.rm.dk
M: 4012 9268

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Hanne Juel

Hanne Juel
Udviklingskonsulent

E: hanne.juel@ru.rm.dk
M: 2963 0235

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent 

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Jesper Birkhøj Jensen

Jesper Birkhøj Jensen
Udviklingskonsulent

E: Jesper.Jensen@ru.rm.dk
M: 2137 5544

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Lea Munkholm

Lea Munkholm
Udviklingskonsulent

E: Lea.Munkholm@ru.rm.dk
M: 2924 1153

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Maria Gaden Bjerre

Maria Gaden Bjerre
Projektleder

E: margadje@rm.dk
T: 2467 6105

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Peder Bang

Peder Bang
Fuldmægtig

E: peder.bang@ru.rm.dk
M: 4068 6428

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Rasmus_Revsbeck.jpgRasmus Revsbeck
Udviklingskonsulent

E: rasmus.revsbeck@ru.rm.dk
M: 2033 4271

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling

Billede af Tine Park.

Tine Park Nygaard
Teamleder

E: Tine.Park@ru.rm.dk
M: 2183 5095

Kontor: Klima, Ressourcer og Grøn Omstilling
Team: Bæredygtighed og Grøn Omstilling