Henning Salling

Henning Salling
Kontorchef

E: henning.salling@ru.rm.dk
M: 5155 7257

Kontor: Mobilitet og Stab

Mobilitet og Landdistrikter

Christian Fredsø Jensen

Christian Selmer Fredsø Jensen
Udviklingskonsulent

E: christian.fredsoe@ru.rm.dk
M: 2072 9472

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Claus Meldgaard

Claus Meldgaard
Udviklingskonsulent

E: claus.meldgaard@ru.rm.dk
M: 2982 9563

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Hanne-Marie Sieg Sørensen

Hanne-Marie Sieg Sørensen
Specialkonsulent

E: hanne-marie.soerensen@ru.rm.dk
T: 7841 1816
M: 2929 0189

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Lars Haahr Jensen

Lars Haahr Jensen
Chefkonsulent

E: lars.jensen@ru.rm.dk
M: 2163 9939

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Mette Boel

Mette Boel
Udviklingskonsulent

E: mettbl@rm.dk
M: 2490 0078

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Per Holm

Per Tankred Holm
Udviklingskonsulent

Mail: Per.holm@ru.rm.dk
Tlf.: 7841 1818
Mobil: 2460 0905

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Peter Hermansen

Peter Hermansen
Udviklingskonsulent

E: peter.hermansen@ru.rm.dk
T: 7841 1819
M: 2963 0638

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Mobilitet og Landdistrikter

Sekretariatet

Allan Holst

Allan Holst
Udviklingskonsulent

E: allan.holst@ru.rm.dk
M: 2913 5686

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Henrik Jensen

Henrik Michael Jensen
Chefkonsulent

E: henrik.jensen@ru.rm.dk
M: 2140 1302

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Jette Salling

Jette Salling
Chefsekretær for udviklingsdirektøren

E: jette.salling@ru.rm.dk
T: 7841 1101
M: 2148 1866

Jonas Flintegaard

Jonas Flintegaard
Udviklingskonsulent

E: jonas.flintegaard@ru.rm.dk
M: 6161 5360

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Lene Bek Jørgensen

Lene Bek Jørgensen
Udviklingskonsulent

E: lene.bek.joergensen@ru.rm.dk
M: 2499 5453

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Per Christensen

Per Christensen
Udviklingskonsulent

E: per.christensen@ru.rm.dk
M: 2035 1926

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Stefan Knudsen

Stefan Knudsen
Specialkonsulent

E: stefan.knudsen@ru.rm.dk
M: 2117 4187

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Sekretariatet

Økonomi

Finn Bertelsen

Finn Bertelsen
Økonomimedarbejder

E: FINBER@rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Ruth Harkjær

Ruth Harkjær
Regnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi

Simon Frost

Simon Frost Mortensen
Specialkonsulent

E: sfm@rm.dk
M: 2960 0874

Kontor: Mobilitet og Stab
Team: Økonomi