Jane Baad Jensen

Jane Baad Jensen
Sekretariatschef

E: jane.baad@ru.rm.dk
M: 2372 1014

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling

Mie Dahl Jakobsen

Mie Dahl Jakobsen
Sekretær for udviklingsdirektøren

E: Mie.Dahl.Jakobsen@ru.rm.dk
M: 2066 0078

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Lars Haahr Jensen

Lars Haahr Jensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: lars.jensen@ru.rm.dk
M: 2163 9939

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Christian Fredsø Jensen

Christian Selmer Fredsø Jensen
Udviklingskonsulent

E: christian.fredsoe@ru.rm.dk
M: 2072 9472

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Ikki Knudsen
Udviklingskonsulent

E: Ikki.Knudsen@ru.rm.dk
M: 5141 1966

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Jan Seidelin

Jan Seidelin Christensen
Udviklingskonsulent 

E: jan.christensen@ru.rm.dk
M: 2926 0686

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Jeanette Kruse Andersen

Jeanette Kruse Andersen
Udviklingskonsulent

E: Jeanette.andersen@ru.rm.dk
M: 2475 9216

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Kiara Thorsen
Studentermedhjælper

E: kiara.thorsen@ru.rm.dk

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Per Christensen

Per Christensen
Specialkonsulent

E: per.christensen@ru.rm.dk
M: 2035 1926

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Udvikling og Analyse

Sekretariat og Strategi

Stefan Knudsen

Stefan Knudsen
Teamleder - Chefkonsulent

E: stefan.knudsen@ru.rm.dk
M: 2117 4187

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Anne Brandt Mølkjær
Udviklingskonsulent

E: anne.moelkjaer@ru.rm.dk
M: 3012 5851

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Allan Holst

Allan Holst
Specialkonsulent

E: allan.holst@ru.rm.dk
M: 2913 5686

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Christian David le Coq
Koordinator

E: christian.lecoq@ru.rm.dk
M: 5141 2009

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Henrik Jensen

Henrik Michael Jensen
Chefkonsulent

E: henrik.jensen@ru.rm.dk
M: 2140 1302

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Jette Salling

Jette Salling
Sekretær

E: jette.salling@ru.rm.dk
M: 2148 1866

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Julie Strunge_800px.jpg

Julie Strunge
Webredaktør

E: julie.strunge@ru.rm.dk
M: 3043 2678

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Lise KjærgaardLise Kjærgaard web.jpg
Udviklingskonsulent

På barsel

E: lise.kjaergaard@ru.rm.dk
M: 5143 1627

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Billede af Nanna Mee Møller Jensen

Nanna Mee Møller Jensen
Udviklingskonsulent

E: Nanna.Mee.Jensen@ru.rm.dk
M: 5118 1248

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Sekretariat og Strategi

Økonomi og Indkøb

Simon Frost

Simon Frost Mortensen
Teamleder - Chefkonsulent

E: Simon.Frost@ru.rm.dk
M: 2960 0874

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Ditte Abildskov

Ditte Abildskov
Serviceassistent

E: DitteAbildskov.Nielsen@ru.rm.dk
M: 4022 8363

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Billede af Kirstine Hermansen

Kirstine Skjødt Hermansen
Projektøkonom

E: kirstine.hermansen@ru.rm.dk
M: 2082 2750

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Niels Balling web.jpgNiels Balling
Projektøkonom

E: niels.balling@ru.rm.dk
M: 2964 6740

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Ruth Harkjær

Ruth Harkjær
Regnskabsmedarbejder

E: ruth.harkjaer@ru.rm.dk
T: 7841 1116
M: 5118 3891

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb

Torben SørensenTorben_Sørensen1.jpg
Økonomimedarbejder

E: Torben.soerensen@ru.rm.dk
M: 2033 8359

Kontor: Sekretariat, Økonomi og Udvikling
Team: Økonomi og Indkøb